Zamknij

Wiemy, kim jest nowa partnerka Jarosława Bieniuka. Wspiera go w trudnych chwilach

Maciej Friedrich
21.05.2019 13:36
Wiemy, kim jest nowa partnerka Jarosława Bieniuka. Wspiera go w trudnych chwilach
fot. Przemek Swiderski/East News

Jarosław Bieniuk znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Sylwia Sz. oskarżyła byłego piłkarza o brutalny gwałt i odurzenie jej narkotykami. Jak informuje "Party", Bieniuk może liczyć na wsparcie ze strony nowej partnerki. Kim jest tajemnicza ukochana?

Jarosław Bieniuk, były piłkarz reprezentacji Polski i mąż śp. Anny Przybylskiej, znajduje się w bardzo trudnym położeniu. Hotessa Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt oraz podanie narkotyków. Choć po złożeniu wyjaśnień opuścił areszt, a dotychczasowe postępowanie nie potwierdziło zarzutów, sprawa nadal jest w toku. Co więcej, pojawiła się kolejna kobieta, która twierdzi, że Bieniuk chciał zmusić ją do seksu.

Oskarżenia źle wpłynęły na życie zawodowe byłego piłkarza. Jak informuje magazyn "Party", Bieniuk związany jest kontraktem z jedną z marek sportowych. Nie wiadomo, czy po głośnej aferze zostanie on przedłużony. Ponadto Jarosław do końca sezonu wziął urlop bezpłatny w Lechii Gdańsk, gdzie pracuje jako asystent głównego trenera. Według "Party" ma wrócić do pracy w czerwcu.

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka

Bieniuka w trudnej sytuacji wpierają nie tylko dzieci (Jan, Szymon i Oliwia Bieniuk), ale także nowa partnerka, z którą związał się jeszcze przed wybuchem skandalu. Jak dowiedziało się "Party", jest nią Maja Kubit, właścicielka butiku i projektantka ubranek dziecięcych. Współtworzyła także warszawskie atelier Gosi Baczyńskiej. Według informatorów magazynu ukochana Bieniuka stara się być dla niego oparciem, jednak nie jest to łatwe.

- Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa.

Partnerka ma być jednak w stu procentach przekonana o niewinności Bieniuka. Z takim wsparciem z pewnością jest mu o wiele łatwiej.

Zagłosuj

Pamiętasz Jarosława Bieniuka z czasów jego piłkarskiej kariery?

Liczba głosów:

Jarosław Bieniuk
fot. Michal WARGIN/East News

RadioZET.pl/party.pl/MF