Zamknij

Jarosław Bieniuk nie cieszy się z dziecka? Martyna Gliwińska dopiekła mu w wywiadzie

Judyta Wanicka
08.11.2019 20:01
Jarosław Bieniuk
fot. VIPHOTO/East News

Jarosław Bieniuk będzie miał dziecko z Martyna Gliwińską. Przyjaciółka męża zmarłej Anny Przybylskiej twierdzi jednak, że piłkarz nie jest zadowolony z faktu, że wkrótce zostanie tatą. Martyna Gliwińska odpowiedziała na komentarz Bieniuka na łamach tabloidu. Nie kryje niezadowolenia z postawy byłego piłkarza. 

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem 

Martyna Gliwińska w rozmowie z „Na Żywo” wyznała, że spodziewa się dziecka z Jarosławem Bieniukiem. Zdradziła również, że były piłkarz nie jest zbyt zadowolony z informacji o ciąży.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu – cytuje Gliwińską magazyn „Na Żywo”. 

Jarosław Bieniuk nie krył zaskoczenia, że Gliwińska podzieliła się szczegółami ich prywatnego życia z prasą. Podkreślił jednak, że dąży do tego, by jak najlepiej ułożyć sobie stosunki z matką swojego dziecka.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy - powiedział w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Martyna Gliwińska najwyraźniej nie zamierza wyciszać sprawy w mediach, bo nazajutrz skomentowała wypowiedź Bieniuka w "Fakcie". 

Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się "staramy", stąd też pewnie jego zdziwienie - powiedziała.

Kim jest Martyna Gliwińska, matka dziecka Jarosława Bieniuka?

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z rakiem trzustki. Opieka nad rodziną spadła wtedy na Jarosława Bieniuka, który musiał sam zająć się wychowaniem trójki dorastających dzieci" Oliwii, Szymona i Jana. Półtora roku od śmierci żony piłkarz zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską. Martyna Gliwińska ma 28 lat i mieszka w Gdyni. Studiowała na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego ASP w Warszawie. Obecnie pracuje jako projektantka wnętrz. Pasjonuje si również modą. Na Instagramie publikuje zdjęcia swoich stylizacji. 

Po trzech latach Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska definitywnie zakończyli swój burzliwy związek. W rozmowie z "Super Expressem" stylistka wnętrz nie szczędziła byłemu partnerowi gorzkich słów. 

Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci - mówiła tabloidowi Gliwińska.

Po rozstaniu mąż zmarłej Anny Przybylskiej i projektantka wnętrz wciąż utrzymywali przyjacielskie relacje. Na razie nie zapowiada się, by przez wspólne dziecko mieli do siebie wrócić. 

RadioZET.pl/jw