Zamknij

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcia Anny Przybylskiej z córką. Oliwia skończyła 16 lat

Redakcja
19.10.2018 11:29
Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcia Anny Przybylskiej z córką. Oliwia skończyła 16 lat
fot. Instagram:@jaretpalmer

Owocem związku piłkarza Jarosława Bieniuka oraz nieodżałowanej Anny Przybylskiej jest trójka dzieci. Najstarsza z nich Oliwia w czwartek skończyła 16 lat. Z tej okazji Bieniuk opublikował wzruszające zdjęcia z rodzinnego albumu. Na fotografiach mała Oliwia pozuje wraz z mamą.

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po walce z chorobą nowotworową. Wiadomość o jej śmierci zasmuciła rzeszę widzów, którzy podziwiali ją między innymi w serialach „Złotopolscy” i „Daleko od noszy”, a także filmie „Sęp”. Do dziś fani wspominają Annę jako zawsze uśmiechniętą, ciepłą osobę i wzbudzającą sympatię aktorkę.

Przybylska była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym miała troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Najstarsza z trójki Oliwia 18 października skończyła 16 lat. Nastolatka jest bardzo podobna do mamy i fani często sugerują, że powinna spróbować swoich sił w aktorstwie. Na razie dziewczyna skupia się jednak na nauce w liceum oraz prowadzeniu swojego konta na Instagramie. Córka Anny Przybylskiej jest bardzo popularna, jej profil obserwuje ponad 80 tysięcy użytkowników.

Jarosław Bieniuk publikuje zdjęcie Anny Przybylskiej

Z okazji urodzin Oliwii Jarosław Bieniuk opublikował na swoim profilu na Instagramie życzenia dla córki.

16 lat tak szybko minęło! Wiem jak bardzo chcesz być dorosła ,ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach. Zdrowia i spełnienia Marzeń córcia”.

Jednak tym, co najmocniej wzruszyło internautów, było zdjęcie dołączone do życzeń. Bieniuk umieścił kolaż zdjęć młodej Oliwii, a także jej braci oraz mamy. Widok Anny Przybylskiej trzymającej na rękach córeczkę wzruszył fanów. Dołączali się oni do życzeń oraz ciepło wspominali zmarłą aktorkę.

Tata stoi na wysokości zadania, a z góry czuwa mama Anioł”.

„To wspaniałe, że życzenia nadal są z uwzględnieniem Ani”.

„Dzielni jesteście i dobrze, że macie siebie, a Tobie Oliwko wszystkiego najpiękniejszego i niech Ci się spełniają marzenia”.

Oczywiście również życzymy Oliwii wszystkiego najlepszego.

RadioZET.pl/MF