Zamknij

Jarosław Bieniuk porzucony. „Nie spełniał oczekiwań jako człowiek i partner”

Redakcja
15.06.2018 14:33
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska
fot. Instagram

Jarosław Bieniuk porzucony przez ukochaną. Martyna Gliwińska przyznała, że „nie spełniał oczekiwań jako człowiek i partner”.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska byli parą przez trzy lata. Zdawało się, że po śmierci Anny Przybylskiej były sportowiec na nowo układa sobie życie. Niestety, okazuje się, że para zakończyła związek. Jak przyznała Gliwińska, Bieniuk „nie spełniał jej oczekiwań jako człowiek i partner”.

– Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci – wyjaśniła była dziewczyna Bieniuka w wypowiedzi dla „Super Expressu”.

Nie wiadomo, co dokładnie było powodem rozstania. Z pewnością nie chodziło o relację z dziećmi sportowca, bo Martyna dobrze rozumiała się z trójką jego pociech i poświęcała im wiele czasu. Miała dobry kontakt przede wszystkim z Oliwią – najstarszym dzieckiem Bieniuka. Podobno, nawet kiedy między Gliwińską a Bieniukiem coś zaczęło się psuć, córka próbowała naprawić relację. Ostatecznie były sportowiec i projektantka wnętrz się rozstali.

RadioZET.pl/SE/SA