Zamknij

Jarosław Bieniuk spotkał się z najmłodszym synem. Gliwińska pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie

Patrycja Chudolińska
27.04.2020 12:03
Jarosław Bieniuk
fot. Instagram/@oliwia.bieniuk

Jarosław Bieniuk odwiedził niedawno swojego najmłodszego syna. Kazimierz przyszedł na świat pod koniec marca 2020 roku i jest pierwszym dzieckiem piłkarza z Martyną Gliwińską. Podczas rodzinnego spotkania niezbędne były takie środki ostrożności, jak maseczki oraz rękawiczki.

Jarosław Bieniuk został ojcem po raz czwarty. Mężczyzna ma trójkę dzieci ze związku z Anną Przybylską. Jest tatą 18-letniej Oliwii, 14-letniego Szymona oraz 9-letniego Jana. Po śmierci ukochanej piłkarz związał się z nową partnerką, Martyną Gliwińską. Ich burzliwy związek zaowocował potomstwem - w marcu na świat przyszedł mały Kazimierz.

Martyna Gliwińska na początku ciąży zdradziła, że Jarosław Bieniuk nie chce uczestniczyć w życiu dziecka. W rozmowie z tygodnikiem “Na żywo” dodała, że piłkarz “uznał to za problem”. Mężczyzna wielokrotnie zaprzeczał tym słowom. Najnowsze zdjęcie wskazuje na to, że rodzicom udało się w końcu dojść do zgody. Świeżo upieczona mama pochwaliła się uroczą, rodzinną fotografią.

Jarosław Bieniuk spotkał się z synem Kazimierzem. Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie

Epidemia koronawirusa zmieniła życie wielu rodzin w Polsce. Nic dziwnego, że tata i rodzeństwo małego Kazimierza nie mogli spotkać się w normalnych warunkach. Na zdjęciu widzimy, że wszyscy założyli maseczki oraz rękawiczki, aby zadbać o bezpieczeństwo kilkutygodniowego dziecka i jego mamy.

- Dziecko w czasach kwarantanny - dodała w opisie Martyna Gliwińska.

Obserwatorom Martyny bardzo spodobała się rodzinna fotografia. Cieszą się, że rodzina w końcu spotkała się w pełnym komplecie.

- Maluszek skradł serce wszystkich!

- To zdjęcie jest piękne.

- Śliczny widok, wszyscy razem - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh