Zamknij

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. "Nasza piękna Aneczka" [FOTO]

16.07.2020 11:15
Bieniuk wspomina Annę Przybylską
fot. Tomasz Zukowski/East News

Anna Przybylska pozostanie na zawsze w pamięci fanów. Nie zapominają o niej także najbliżsi, w tym Jarosław Bieniuk. Choć ma za sobą inne związki, a nawet dziecko z Martyną Gliwińską, nadal wspomina dawną ukochaną.

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych aktorek polskiego kina. Pochodząca z Gdyni gwiazda na zawsze zapisała się w pamięci polskich widzów, zwłaszcza fanów seriali. Debiutowała w "Ciemnej Stronie Wenus" Radosława Piwowarskiego, ale największą popularność przyniosły jej role Marylki w "Złotopolskich" i doktor Kariny w "Daleko od noszy". Świetnie radziła sobie także jako fotomodelka. Ostatni raz mogliśmy oglądać ją na ekranach w 2013 roku w "Bilecie na Księżyc" Jacka Bromskiego.

Niestety, doskonale rozwijającą się karierę Anny przerwała śmierć. Aktorka w 2014 roku przegrała nierówną walkę z rakiem trzustki. Choć wydawało się, że ma szansę wygrać z nowotworem, jej stan pogorszył się i gwiazda zmarła 5 października w swoim domu w Gdyni. Pozostawiła pogrążonego w żałobie partnera Jarosława Bieniuka i  trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana.

 Jarosław Bieniuk stanie przed sądem. Grożą mu 3 lata więzienia

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską na Instagramie

Anna Przybylska nadal pozostaje w pamięci fanów, o czym świadczyć może to, jak wyglądał jej grób w piątą rocznicę śmierci. Oczywiście najbliżsi także mają w sercach pamięć o Ani. Na profilu dzieci aktorki nietrudno znaleźć wspólne zdjęcia z mamą, często bardzo wzruszające. Nie inaczej jest w przypadku Jarosława Bieniuka. Choć były piłkarz otworzył się na nowe związki, a pod koniec marca 2020 Martyna Gliwińska urodziła jego dziecko, wydaje się, że nadal nie może zapomnieć o Annie.

Dowodem na to jest Instastory Bieniuka, na którym udostępnił zdjęcie opublikowane przez jedną z jego znajomych. To kadr z filmu "Złoty środek", na którym widzimy twarz Przybylskiej. Kadr został podpisany "Nasza piękna Aneczka".

Z pewnością to bardzo wymowny gest Bieniuka, dla którego Anna była nie tylko miłością, ale też życiowym wsparciem.

Bieniuk wspomina Przybylską
fot. Instagram:@jaretpalmer
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
fot. TRICOLORS/East News