Zamknij

Jarosław Bieniuk został ojcem? Martyna Gliwińska miała zdradzić imię dziecka

Maciej Friedrich
19.03.2020 10:00
Jarosław Bieniuk został ojcem? Martyna Gliwińska miała zdradzić imię dziecka
fot. Piotr Matusewicz/East News

Jarosław Bieniuk, wdowiec po Annie Przybylskiej, był związany z projektantką wnętrz Martyną Gliwińską. Choć para rozstała się, Martyna ogłosiła, że urodzi dziecko byłego piłkarza. Według doniesień "Na Żywo", kilka dni temu została mamą i zdradziła imię dziecka.

Jarosław Bieniuk to były polski piłkarz, który w latach 2003-2009 występował w reprezentacji Polski. Medialny rozgłos zawdzięcza związkowi z aktorką Anną Przybylską, z którą ma dwie córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana. Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, przegrywając walkę z chorobą nowotworową.

O Bieniuku głośno zrobiło się w połowie 2019 roku, gdy został oskarżony o gwałt i odurzenie narkotykami Sylwii Sz. W styczniu 2020 roku pojawiła się informacja, że były piłkarz nie odpowie za gwałt, ale grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków i udzielenie jej innej osobie.

Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk spotykał się z projektantką wnętrz Martyną Gliwińską. Choć związek pary nie przetrwał próby czasu, Gliwińska w 2019 roku poinformowała, że urodzi dziecko byłego piłkarza. Jak donoszą media, urodziła kilka dni temu.

Jarosław Bieniuk został ojcem? Martyna Gliwińska miała urodzić

Martyna Gliwińska w wywiadach nie ukrywała, że zostanie samotną matką, ponieważ Bieniuk "nie był zachwycony" faktem, że zostanie ojcem. Sam były piłkarz nazywał sytuację skomplikowaną. Jak informuje tygodnik "Na Żywo", czwarte dziecko Bieniuka przyszło na świat kilka dni temu. Gliwińska miała urodzić chłopca i nadać mu imię Kazimierz. Według informacji magazynu ojciec miał być obecny przy porodzie.

- To piękny gest z jego strony i Martyna bardzo to docenia. Tym bardziej że ich relacje w ostatnim czasie mocno się ochłodziły, były piłkarz najpierw przestał interesować się jej losem, a jesienią zeszłego roku zerwał z nią kontakty - czytamy.

Sam Jarosław Bieniuk nie potwierdził doniesień "Na Żywo".

RadioZET.pl/MF