Zamknij

Jarosław Kret ma koronawirusa? "W życiu nie byłem tak chory"

16.10.2020 12:44
Jarosław Kret
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Jarosław Kret zarażony koronawirusem? Pogodynek aktualnie oczekuje na zrobienie testu, jednak objawy mogą wskazywać na COVID-19. W rozmowie z Polsat News Jarosław Kret zdradził, że "w życiu nie był tak chory", a przejście kilku kroków po mieszkaniu jest dla niego wyczynem, niczym "wejście na Kilimandżaro".

Jarosław Kret ma koronawirusa? Niewkluczone, że pogodynka również dopadła choroba. Aktualnie prezenter czeka na wykonanie testu, choć objawy, o których opowiedział w rozmowie z Polsat News, mogą wskazywać na koronawirusa.

Gwiazdor nie ukrywa, że czuje się bardzo źle. Stracił smak i węch, ma gorączkę i kaszel. Jarosław Kret podkreślił, że ma problem z przejściem kilku kroków po mieszkaniu.

Zobacz też: Nowe obostrzenia w Polsce. Nowe zasady w żółtych i czerwonych strefach 

Jarosław Kret ma koronawirusa? Prezenter opowiedział o objawach

"Nagle złapała mnie gorączka i dreszcze. Następnego dnia nie miałem siły wstać z łóżka. Zadzwoniłem do pracy i powiedziałem, żeby pozamieniać dyżury. W życiu nie byłem tak chory. Nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Straciłem smak i węch. Przychodzą na mnie fale dreszczy, potem fale gorączki, potem znowu zimno. Wyprawa do WC jest jak wejście na Kilimandżaro. Na szczęście nie kaszlę cały czas, tylko jak długo rozmawiam" - powiedział Jarosław Kret z Polsat News.

Niestety, koronawirus nikogo nie oszczędza. Chorują zarówno zwykli obywatele, jak i politycy czy gwiazdy. W piątek pisaliśmy, że koronawirusem zarazili się Rafał Cieszyński i jego żona Alżbeta Lenska. Para przechodzi chorobę bezobjawowo.

RadioZet.pl