Zamknij

Jarosław Kret zakochany. Opowiedział o związku z gwiazdą "MasterChefa"

23.06.2021 20:33
Jarosław Kret
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Jarosław Kret jest szczęśliwie zakochany. Wybranką pogodynka jest Karina Zuchora, dobrze znana fanom programu "MasterChef". Gwiazdor opowiedział o swoim związku w rozmowie z "Twoje imperium".

Jarosław Kret znów jest zakochany. Były partner Beaty Tadli znalazł miłość u boku Kariny Zuchory, znanej fanom programu "MasterChef". Jak powiedział w rozmowie z "Twoje imperium" razem z Kariną tworzą związek na odległość. Partnerka Kreta na co dzień mieszka w Trójmieście, natomiast on przebywa w stolicy.

Zobacz też: Jarosław Kret o zarażeniu koronawirusem. "Byłem na krawędzi"

 Jarosław Kret zakochany. Jego partnerką jest gwiazda "MasterChefa"

"Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że okresowe rozstania są sprawdzianem uczuć. Bywa, że trzeba wyjechać do ciekawej pracy - czasem na kilka miesięcy, a czasem nawet na kilka lat - żeby móc dalej realizować swoje pasje. Życie to nie tylko zwykła, domowa codzienność. To także możliwość ciągłego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań. Jeśli obie strony wspierają się w realizowaniu swoich aktywności i pasji, to jest to jak najbardziej coś, co buduje związek. Choćby na jakiś czas musiał on pozostać związkiem na odległość" - powiedział w rozmowie z "Twoje imperium" gwiazdor.

Jarosław Kret nie zamierza jednak opowiadać szczegółów swojego związku mediom.

"Im mniej nas wszędzie, tym więcej nas dla siebie samych. Zachowujemy nas dla siebie" - zdradził.

Pogodynek zdradził też, czy razem z Kariną planują wziąć ślub.

"Nigdy nie mów nigdy" - podsumował Jarosław Kret. Trzymacie za nich kciuki?