Zamknij

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. "Nie lekceważcie żadnych sygnałów"

23.07.2020 10:14
Jarosław Kuźniar
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Jarosław Kuźniar opublikował zdjęcie ze szpitala, które zaniepokoiło internautów. Dziennikarz przeszedł szereg badań, w tym rezonans magnetyczny. Jarosław Kuźniar jest chory? 

Jarosław Kuźniar spędził dobę w szpitalu, gdzie poddał się szeregowi badań. Były dziennikarz Onetu zamieścił na Twitterze zdjęcie łóżka szpitalnego i wyznał, że przeszedł rezonans magnetyczny. Takie badanie przeważnie wykonuje się w celu zdiagnozowania określonego schorzenia. Czy Jarosław Kuźniar jest chory? Prezenter nie chciał zdradzić, czy coś mu dolega, ale postanowił gruntownie skontrolować swój stan zdrowia.

Jarosław Kuźniar w czerwcu odszedł z Onetu, gdzie przeprowadzał poranne rozmowy, wożąc swoich gości po ulicach Warszawy. Powodem odejścia miał być nowy projekt. Kuźniar zapowiedział uruchomienie autorskiej platformy audio-video Voice House. Wcześniej widzowie mogli go podziwiać w roli prowadzącego "Dzień Dobry TVN", do którego przeszedł po latach pracy w TVN24. 

Justyna Pochanke odchodzi z TVN. Wiemy, kto ją zastąpi w Faktach

Jarosław Kuźniar w szpitalu. Dziennikarz jest chory? 

Były gwiazdor Onetu zaskoczył postem na Twitterze. Opublikowane zdjęcie na pierwszy rzut oka sugerowało, że Jarosław Kuźniar trafił do szpitala z powodu nagłego pogorszenia zdrowia. Okazuje się jednak, że dziennikarz przeszedł badania kontrolne. W tym celu podał się blisko dwugodzinnemu badaniu obrazowemu. 

Z całego długiego dnia w szpitalu zapamiętam najbardziej 2h bez ruchu w tubie rezonansu magnetycznego z powtarzanym komunikatem nie oddychać - napisał Kuźniar. 

Dziennikarz nie chciał zdradzić, czego dotyczył rezonans magnetyczny. Podkreślił jednak, że pobyt w szpitalu wiąże się z przeglądem zdrowia przed intensywną pracą nad nowym projektem. 

Po 42 latach wreszcie jest czas na przegląd przed nowym zawodowym życiem, bo planuję dla Was sporo. Nie lekceważcie żadnych sygnałów - zaapelował na koniec były prowadzący "Wstajesz i wiesz".

Posłuchaj podcastu