Zamknij

Jasnowidz Glanc planuje powstrzymać pandemię COVID-19. Zrobi to już 16 stycznia

13.01.2021 12:23
jasnowidz Wojciech Glanc
fot. Screen YouTube

Wojciech Glanc planuje podjąć się czegoś, czego nie zrobił jeszcze żaden jasnowidz w Polsce. Mężczyzna w krótkim nagraniu zapowiedział, że spróbuje powstrzymać problem pandemii COVID-19. Dojdzie do tego już w sobotę 16 stycznia.

Wojciech Glanc zdobywa coraz większą popularność. Mężczyzna przedstawia się w mediach społecznościowych jako jasnowidz i hipnotyzer. Jego nagrania i transmisje na żywo na YouTube ogląda kilka tysięcy osób. Wojciech Glanc w swoich materiałach porusza tematy tarota, hipnozy, rozwoju osobistego, a także przewiduje przyszłe wydarzenia. Ostatnio zapowiedział coś, co zaskoczyło nawet jego widzów. Jasnowidz chce powstrzymać problem pandemii COVID-19.

- Słuchajcie kochani, powiem szybko i w skrócie. Jest to szalony pomysł. Niektórzy powiedzą, że zwariowałem, niektórzy powiedzą, że mi odbiło. Znajdą się zaraz tacy pseudosceptycy, którzy się będą po prostu czepiać. Zaraz się znajdą jeszcze inni, którzy będą mamrotać, że to nie działa i podobne rzeczy. No cóż... - rozpoczął Wojciech Glanc w swoim nagraniu.

Zobacz także: Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje wojnę o szczepionki. Czeka nas coś gorszego od pandemii?

Jasnowidz Wojciech Glanc chce powstrzymać problem "zarazy" [WIDEO]

Jasnowidz Wojciech Glanc podkreślił, że zapewne znajdzie się wiele osób, które nie wierzą w jego możliwości. Zaproponował swoim przeciwnikom, aby w najbliższych dniach nie wchodzili na jego kanał w serwisie YouTube. Tym samym zapowiedział, że już w sobotę 16 stycznie chce powstrzymać problem "zarazy", jak nazywa pandemię COVID-19.

- Jest taka rzecz, którą usłyszałem gdzieś, z jakieś programu: "Za tym, czego się najbardziej boimy, kryje się właśnie sukces". Planuję to na sobotę, a w piątek podam oczywiście o wiele więcej szczegółów. W sobotę, po prostu, mówcie sobie, co chcecie, podejmuje wysiłek, żeby powstrzymać problem zarazy. Powstrzymam problem zarazy, ale to może się tylko wydarzyć pod warunkiem pomocy. Pod warunkiem, że w sobotę coś ze mną razem zrobicie.

Mężczyzna nie zdradził, jak chce powstrzymać pandemię - szczegóły ma ujawnić w piątek 15 stycznia na transmisji live o godzinie 21:00. Wojciech Glanc podkreśla, że jako pierwszy w Polsce próbuje czegoś takiego, a choć może się nie udać, to "woli spróbować czegoś, co wielokrotnie było udowadniane, że działa".

Jesteście zainteresowani, co tym razem wymyślił jasnowidz Wojciech Glanc?