Zamknij

Jasnowidz Jackowski wie, kto wygra w II turze wyborów. Co na to Andrzej Duda?

30.06.2020 13:00
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Jasnowidz Jackowski przepowiedział wynik II tury wyborów prezydenckich. Zwycięzca dostanie ponad 52 procent!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kilka dni temu przepowiadał wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. Co ciekawe, nie pomylił się znacznie jeśli chodzi o wynik procentowy zwycięzcy i to, że z pewnością czeka nas druga tura. Teraz fani Jackowskiego mogą dowiedzieć się już, komu jasnowidz z Człuchowa wróży wygraną.

Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę!

Krzysztof Jackowski przepowiada wynik wyborów prezydenckich

Zdaniem wróżbity na kolejną kadencję zaprzysiężony zostanie Andrzej Duda. Obecnie urzędujący prezydent otrzymać ma blisko 53 procent głosów - 52,7. Jak zdradza Jackowski, frekwencja w drugiej turze będzie niższa niż w pierwszej. Dodaje też, że większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego. Mimo to obecny prezydent Warszawy zgarnie o kilka procent mniej, niż jego przeciwnik.

Sprawdź: Rafał Trzaskowski. Program wyborczy

Sprawdź: Andrzej Duda. Program wyborczy

Przypomnijmy, że swoją wizję przyszłości i wynik drugiej tury wyborów prezydenckich zdradził niedawno inny jasnowidz - Wojciech Glanc. Zdaniem gwiazdora "Mam Talent" "mimo wszystko niestety wygra Duda". Jak widać, panowie wróżbici są co do tego zgodni, choć szczegóły ich przepowiedni nieco się różnią. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się w niedzielę, 12 lipca.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS