Zamknij

Jasnowidz Jackowski "odczytał" myśli Putina. "Widzi przegraną Europy"

04.03.2021 19:39
Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny zaniepokoił swoich odbiorców nową wizją. Tym razem głównym tematem przepowiedni był rosyjski prezydent, Władimir Putin. Jasnowidz z Człuchowa ujawnił, co myśli polityk.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swoim ostatnim nagraniu na YouTube podjął próbę odczytania myśli Władimira Putina. Rosyjski prezydent uznawany jest za jednego z najważniejszych polityków, którzy mają wpływ na losy całego świata. Wizjoner z Człuchowa postanowił dowiedzieć się, jakie są zamiary Putina. Kilka tygodni temu to samo zrobił z polskim premierem Mateuszem Morawieckim. Jackowski przyznaje jednak, że tym razem było dużo trudniej.

- Trudno się czyta Putina. Mocny gracz. Nie jest łatwy dla mnie [...] Polityka i myślenie przyszłościowe Putina to zachowanie kompletnej neutralności w stosunku do tego, co będzie się działo - zaczął swoją wizję jasnowidz.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski przewidział pandemię 12 lat temu. Druga część tej wizji jest przerażająca

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się nową wizją

Krzysztof Jackowski wyczytał z myśli Putina chęć zawarcia pojednania między Rosją a Ukrainą. Trudniejsze wydarzenia mają natomiast dotknąć Europę. Rosyjski prezydent będzie "trzymał się z dala" od konfliktów na zachodzie.

- Mało tego. Mam wrażenie, że Putin przyszłościowo myśli o poprawie stosunków z Ukrainą i spowodowaniu, by Krym mógł się okazać miejscem geograficznie neutralnym. Nie będzie ani całkowicie rosyjski, ani ukraiński. Na pewno Putin idzie w kierunku pojednania z Ukrainą. Całkiem pokojowe nastawienie. To dziwne [...] Putin przypuszcza, że w Europie będą rewolucje, będzie się kotłowało. To drugi polityk, który widzi przegraną Europy […] Europa będzie pierwszym przegranym tego, co się będzie dziać. Putin chce być od tego jak najdalej, nie bierze w tym udziału - mówi jasnowidz z Człuchowa.

Osłabienie państw Europejskich ma przeczuwać nie tylko Władimir Putin, ale także premier Izraela Binjamin Netanjahu. Na nim jasnowidz Jackowski skupił się podczas jednej z poprzednich wizji. W kolejnych nagraniach ma zamiar "odczytać myśli" innych polityków, w tym Kanclerz Niemiec - Angeli Merkel.