Zamknij

Jasnowidz Jackowski przepowiedział to trzy miesiące temu. Tragiczna wizja właśnie się spełnia

26.03.2021 08:27
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy polski jasnowidz, cieszący się sympatią i zaufaniem swoich widzów. W ostatnim czasie znów udowodnił, ile warte są jego przepowiednie. Wizja jasnowidza sprzed trzech miesięcy właśnie się sprawdziła.

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, który zasłynął dzięki współpracy z policją przy poszukiwaniach zaginionych osób. Obecnie wizjoner skupia się przede wszystkim na karierze w internecie. Regularnie publikuje nowe filmy i organizuje transmisje na żywo na swoim kanale na YouTube. Trzy miesiące temu Jackowski zszokował słuchaczy kolejną mroczną wizją. Mówił o zablokowaniu cieśniny i początku możliwego konfliktu zbrojnego.

- Mam takie wrażenie, że pewna cieśnina na morzu będzie zablokowana kilkoma statkami [...] Mam odczucie, że pierwszy etap konfliktu, to będzie uderzenie z powietrza na statki na morzu. Kojarzy mi się, że cieśnina zostanie przez kilka statków zablokowana, a pretensje o to będzie miało kilka państw. A jedno Państwo to zrobi i w którymś momencie z powierza, zostaną te statki zbombardowane i to będzie to początek konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie - mówił trzy miesiące temu Krzysztof Jackowski.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski o przyszłości pandemii. Mówi też o rozpadzie UE i kłopotach ZUS

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego się sprawdziła. Co mówił jasnowidz?

Teraz Krzysztof Jackowski przypomniał fanom o swojej wizji sprzed trzech miesięcy. Okazuje się, że przepowiednia jasnowidza właśnie się sprawdza. Kontenerowiec "Ever Given" płynący z Chin do Holandii utknął na mieliźnie, przepływając przez Kanał Sueski. Statek całkowicie zablokował ruch wodny, przez co inne okręty i tankowce utknęły w ogromnym korku. Obecnie trwają prace nad usunięciem kontenerowca.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

- Jeżeli chodzi o ten Kanał Sueski, być może to nie jest przypadek. Być może dlatego dało się to wyczytać trzy miesiące naprzód. To jest jakiś element pewnej układanki. Ja tu chcę zwrócić uwagę, że rzeczy, które dają się na przyszłość wyczuć, być może niektóre są zaplanowane, i dlatego emanują tym, że się wydarzą - mówi Jackowski w najnowszym nagraniu.

Myślicie, że dalsza część przepowiedni jasnowidza również się spełni?