Zamknij

Jasnowidz Jackowski przewiduje nowe obostrzenia i protesty. "W tym roku nie będzie lekko"

21.01.2021 17:37
jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję na temat 2021 roku. Obserwatorzy jego kanału nie mogą uwierzyć, co się wydarzy już niebawem. Zdaniem mężczyzny, polski rząd planuje wprowadzić kolejne restrykcje.

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie najbardziej znany polski jasnowidz. Mężczyzna cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych, a większością swoich wizji dzieli się w transmisjach na żywo na YouTube. Ostatnio zdradził, co wydarzy się w najbliższych dniach. Choć wiele osób miało nadzieję, że 2021 rok będzie lepszy niż 2020, Krzysztof Jackowski nie przynosi dobrych wiadomości. Przewiduje kolejne obostrzenia.

- Rząd mówi, że do końca tego miesiąca zacznie luzować. Pod tym względem tak się zastanawiam, zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego. Nagle zaczną się przyrosty. Rząd w najbliższym czasie zacznie się zachowywać w taki sposób, że zacznie wszystko ignorować, co jest protestem. Nawet te protesty, co się teraz zaczęły, będą przez rząd ignorowane. Rząd nie zrobi w tym żadnego radykalnego kroku. Będzie to bagatelizował - mówi Krzysztof Jackowski.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści na 2021 rok. "Służba zdrowia zostanie rozszarpana"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada, co wydarzy się w 2021 roku

Jasnowidz z Człuchowa jest zaniepokojony tym, co ma się wydarzyć. Jego zdaniem mocno odczujemy wprowadzone zmiany i restrykcje. Krzysztof Jackowski przewiduje także, że choć w 2020 rok przymus noszenia maseczek był luzowany i nietraktowany poważnie, teraz przepisy w tym temacie będą się zaostrzały.

- W tym roku nie będzie tak lekko i nawet jeśli obostrzenia ustąpią, bo na pewno rząd, jeżeli chodzi o restauracje, odpuści, żeby się nie kompromitować, powstaną takie restrykcje dla właścicieli restauracji, dyskotekę, że będziemy to czuć (...) Dziś noszenie maseczki wręcz nie podlega dyskusji. W tamtym roku podlegało i dużo osób tego nie przestrzegało. Przepisy w tym kierunku będą się coraz bardziej wyostrzały i będą bezdyskusyjnie.

Co myślicie o słowach jasnowidza Jackowskiego?