Zamknij

Jasnowidz Jackowski przewiduje pogodę na Wszystkich Świętych. Ma dobre wieści

26.10.2021 15:05
Krzysztof Jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Jasnowidz Jackowski na łamach "Super Expressu" podzielił się swoimi przeczuciami, dotyczącymi nadchodzącego dnia Wszystkich Świętych. To święto jest jednym z najważniejszych dla wielu katolików, którzy właśnie tego dnia odwiedzają groby zmarłych. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jaka będzie pogoda 1 listopada, Krzysztof Jackowski ma dobre wieści.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od wielu lat cieszy się opinią jednego z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jego przepowiednie i transmisje na żywo z zapartym tchem śledzą tysiące fanów.  Niedawno Jackowski mówił m.in. o kryzysie bankowym, a ostatnio poruszył inny, luźniejszy nieco temat. Dla wielu z nich nadchodzący dzień 1 listopada jest jednym z ważniejszych świąt. Ich obchody mogłaby pokrzyżować niezbyt przyjazna pogoda, dlatego Jackowski już teraz postanowił zdradzić, jakie są jego przeczucia na ten dzień. Jaka będzie pogoda we Wszystkich Świętych, zdaniem Krzysztofa Jackowskiego?

Zobacz także: Krzysztof Kiersznowski wiedział, że umiera. Aktor pracował do końca

Krzysztof Jackowski o pogodzie na Wszystkich Świętych

W rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski stwierdził, że ci, którzy wybierają się na groby zmarłych 1 listopada, nie mają się czego obawiać - pogoda będzie jego zdaniem sprzyjać obchodzeniu tego święta.

"Pogoda na Wszystkich Świętych kojarzy mi się stabilnie. To znaczy mamy do czynienia z Polską. To jest jednak pewna przestrzeń. I w Krakowie może być inaczej, a w Człuchowie może być inaczej. Ale ogólnie będzie to w miarę ciepławy dzień" - powiedział jasnowidz.

Jackowski ujawnił też swoje przeczucia, dotyczące pogody w całym listopadzie, i zapowiedział, czy musimy obawiać się nagłego ataku zimy. Zdaniem jasnowidza, będzie to jednak typowy, jesienny miesiąc - co napawa pozytywnie, bo pozwoli wielu osobom oszczędzić na ogrzewaniu.

"Czyli zima nas nie powinna zaskoczyć w listopadzie. Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę. Natomiast cały listopad, uważam, będzie typowo jesienny. (...) Bogu dziękować, bo węgiel bardzo drogi i inne rzeczy, jak na przykład gaz" - skwitował jasnowidz z Człuchowa.