Zamknij

Jasnowidz Jackowski o pogodzie w sierpniu. Ostrzega planujących urlop

02.08.2021 12:12
Krzysztof Jackowski jasnowidz
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada, jaka pogoda będzie w sierpniu. Ma dobre wieści, ale i ostrzeżenie dla planujących urlop. Jego zdaniem to będzie dobry moment na odpoczynek, a pogoda i ciepłe dni zostaną z nami na dłużej. Niestety, kilka dni przyniesie gwałtowne zmiany.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zwykle dzieli się swoimi przepowiedniami, dotyczącymi życia społecznego, politycznego, czy różnych wydarzeń w kraju i na świecie. Jednak wśród jego wizji nie brakuje także tych typowo pogodowych. Niektórzy internauci żartują, że przepowiednie jasnowidza z Człuchowa na temat warunków atmosferycznych są trafniejsze, niż meteorologiczne prognozy pogody. Czy tym razem wizja Jackowskiego sprawdzi się?

O pogodową przepowiednię na sierpień 2021 Krzysztof Jackowski zapytany został przez redakcję "Super Expressu". Jak podkreślił wizjoner, sierpień będzie bardzo ładny i ciepły.

Zobacz także: Jasnowidz Krzysztof Jackowski zwiastuje koniec PiS. "Pan Kaczyński nie jest u władzy"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o pogodzie w sierpniu 2021

Jackowski stwierdził, że pogoda w sierpniu będzie spokojna i z pewnością będzie sprzyjała odpoczynkowi oraz będzie wolna od gwałtownych zjawisk atmosferycznych, z jakimi mieliśmy do czynienia podczas czerwcowych i lipcowych upałów.

"W moim poczuciu sierpień będzie takim uspokojeniem, mówię teraz o Polsce, uspokojeniem lata. Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy. Przecież i w ubiegłym roku mieliśmy potężne burze na Pomorzu" - stwierdził jasnowidz.

Co ciekawe, zdaniem Jackowskiego, letnia pogoda przedłuży się na wrzesień. Po długim okresie stabilności dojdzie do silnego ochłodzenia, ale w jesień wejdziemy w ciepłej, przyjemnej aurze.

"Uważam, że sierpień pod względem pogody będzie spokojny i bardzo ładny. Zaznaczam, że wyjątkiem mogą być dwa czy trzy dni. To rzecz normalna. W tym roku sierpień będzie trwał półtora miesiąca, oczywiście w cudzysłowie, bo to spokojne ciepło będzie z nami dłużej. Pogoda pozostanie stabilna do połowy września. Mam wrażenie, że wtedy drastycznie zmieni się aura. Ochłodzi się na krótko, ale niestety dość radykalnie, po czym ponownie przyjdzie ciepło" - zdradził.

Szkoda tylko, że nie zdradził, kiedy jego zdaniem może przyjść to krótkotrwałe załamanie pogody. Tak czy inaczej, jeśli taka wizja miałaby się sprawdzić, oznaczałoby to, że czeka nas kilka tygodni pięknej pogody.