Zamknij

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje losy Polaków na EURO 2021. Odniosą sukces?

11.06.2021 17:25
Krzysztof Jackowski
fot. Michal Wozniak/EAST NEWS

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję na temat EURO 2021. Czy reprezentacja Polski odniesie sukces? Wizjoner z Człuchowa ujawnia, co się wydarzy i na kogo musi uważać drużyna Lewandowskiego.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski to polski wizjoner, który zasłynął dzięki swojej wielokrotnej i owocnej współpracy z policją. Wróżbita z Człuchowa ma na koncie wiele spraw, w których jego zdolności okazały się pomocne. Dzięki skuteczności swoich wizji Jackowski zyskał zaufanie wielu tysięcy Polaków, którzy regularnie oglądają jego transmisje na YouTube. Kanał Jasnowidza Jackowskiego cieszy się ogromną popularnością, a fani chętnie słuchają przepowiedni i zadają jasnowidzowi pytania. Tym razem Jackowski został zapytany o to, jaki będzie los reprezentacji Polski na EURO 2021. Czy biało-czerwoni odniosą zwycięstwo, jak spisze się drużyna Lewandowskiego i na kogo Polacy na EURO muszą uważać? Te informacje jasnowidz z Człuchowa ujawnił na łamach "Faktu".

Zobacz także: Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje, co stanie się z tymi, którzy się nie zaszczepią

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o Polakach na EURO 2021. Jak im pójdzie?

Krzysztof Jackowski na łamach "Faktu" zdradził, jakie są jego przeczucia dotyczące osiągnięć reprezentacji Polski na EURO 2021. Już w poniedziałek, 14 czerwca biało-czerwoni rozegrają swój pierwszy mecz fazy grupowej turnieju. Zagrają ze Słowakami, którzy - teoretycznie, biorąc pod uwagę rankingi - są na niższej pozycji niż drużyna Lewandowskiego. Wielu fanów spodziewa się, że mecz Polska - Słowacja zakończy się zwycięstwem Polaków. Jednak Jackowski nie jest tego aż tak pewny. Choć wszystkie trzy spotkania fazy grupowej jasnowidz Jackowski widzi pozytywnie, to jednak podkreśla, że pierwsze spotkanie wcale nie musi być tak łatwe, jak się to może wydawać.

"Co do Słowacji, to trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, a w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Czasami jest tak, że ambicje dodają sił. Kto wie, czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie jednak trudnym przeciwnikiem" - powiedział Jackowski.

Jackowski uważa, że w jednym ze spotkań spektakularnie swoją grą wyróżni się Robert Lewandowski. Wizjoner dodaje też, że choć optymistycznie patrzy na wszystkie spotkania, to jednak jeden z nich może zakończyć się albo remisem, albo porażką.

"Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne. Jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami - będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany" - ujawnia Jackowski.

Ciekawe czy przewidywania jasnowidza z Człuchowa się sprawdzą. Pierwsza okazja do porównania ich z rzeczywistością już w poniedziałek, 14 czerwca. Kolejne mecze Polaków odbędą się 19 i 23 czerwca, kiedy biało-czerwoni zagrają odpowiedni z Hiszpanią i Szwecją. Przypomnijmy, że ceremonia otwarcia EURO 2021 i pierwszy mecz odbędą się już w piątek, 11 czerwca.