Zamknij

Przewidział porażkę Trumpa i pandemię. Teraz ma niepokojącą wizję na 2021 rok

23.11.2020 13:20
Nicolas Aujula przepowiednia 2021
fot. Nicolas Aujula/YouTube screen

Nicolas Aujula to jeden z najsłynniejszych jasnowidzów na świecie. Przewidział m.in. pożar Notre Dame, COVID-19, a ostatnio porażkę Trumpa. Teraz ma wizję na 2021 rok. Przewiduje, kiedy skończy się pandemia, ale jego przepowiednia wcale nie napawa optymizmem.

Nicolas Aujula uznawany jest za jednego z najwybitniejszych jasnowidzów. 35-letni mężczyzna jest przekonany, że w poprzednich życiach był m.in. egipską królową, pokojówką, jeleniem, nauczycielką oraz lwem. Jego nietypowe zdolności ponoć ujawniły się u niego jeszcze kiedy był dzieckiem.

Aujula regularnie dzieli się swoimi wizjami. W 2018 roku stwierdził, że świat czeka fala choroby podobnej do grypy hiszpanki, co zdaje się być wizją COVID-19. Oprócz tego, wizjoner trafnie przewidział pożar katedry Notre Dame, porażkę Donadla Trumpa w wyborach prezydenckich, a także masowe protesty na świecie - co rzeczywiście działo się i dzieje w 2020 roku.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski wróży konflikt i powrót komunizmu w 2021 roku. "Będziemy pół-niewolnikami"

Jasnowidz Nicolas Aujula i jego przepowiednia na 2021 rok

Jak zdradził Aujula, jedną z tych rzeczy, o które ludzie w tym roku pytali go najczęściej, było to, kiedy zakończy się pandemia. W jego wizjach ten ogólnoświatowy problem zacznie stabilizować się już na początku roku. "Wskaźniki spadną to tego punktu, że już wiosną pandemia zostanie opanowana". Jest to jednak jeden optymistyczny akcent, bowiem zamieszanie z koronawirusem i ograniczenia, jakie były nim wywołane, mogą przeciągnąć się jeszcze do 2022 roku.

W wizji 35-letniego jasnowidza na 2021 rok masowe protesty nadal trwają - i nie zakończą się przez najbliższe 2-3 lata. Niepokojącą przepowiednią jest ta o migracji tysięcy ludzi. Aujula porównuje to do masowego "exodusu". "Widzę ludzi przemieszczających się w celu znalezienia lepszego życia. Nie mówię o setkach, tylko tysięcy ludzi podróżujących w tym samym czasie" - zdradził jasnowidz.

Inną przerażającą wizją, o jakiej mówi Aujula, jest zabójstwo jednego ze światowych przywódców. Wizjoner nie wie, kto to może być i ma nadzieję, że ta przepowiednia jednak się nie sprawdzi. Ponadto, 35-latek przewiduje erupcję wulkanu, która doprowadzi do zmian pogodowych, światowy "szczyt", który odbędzie się ze skandalem seksualnym w tle, a także nasilenie prawicowej polityki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Oprócz napawających niepokojem przewidywań Nicolas Aujula ma w swej wizji także elementy dotyczące sfery showbiznesu i celebryckiego świata. Na przykład widzi zawód miłosny w życiu Toma Cruise'a, Natalie Portman i Kim Kardashian, która ma ostatecznie rozstać się z Kanye Westem. Przewiduje też, że Meghan Markle i książę Harry powitają na świecie drugie dziecko, a J. K. Rowling wyda nową książkę o Harrym Potterze.

RadioZET.pl/walesonline.co.uk