Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc miał przerażającą wizję. Okropny kataklizm zniszczy Polskę?

23.02.2021 13:06
Wojciech Glanc
fot. screen: Youtube / Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się swoją nową, katastroficzną wizją. Niestety, Polacy muszą przygotować się na najgorsze, przepowiednia Glanca zapowiada między innymi ogromną powódź, której nie było w naszym kraju od dziesiątek lat.

Przepowiednie jasnowidzów zyskują w naszym kraju coraz większą popularność, zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa jesteśmy złaknieni informacji o tym, co czeka nas w najbliższym czasie. Niezwykle popularną postacią jest jasnowidz Krzysztof Jackowski, który na swoim koncie ma nawet współpracę z policją przy poszukiwaniu zaginionych osób. Sporym zainteresowaniem cieszą się także przepowiednie znanego widzom "Big Brothera" jasnowidza Wojciecha Glanca, który podobnie jak Jackowski publikuje w serwisie YouTube nagrania, w których informuje fanów o swoich wizjach. Miał przewidzieć między innymi wybuch pandemii i zeszłoroczny wybuch w Bejrucie.

Pod koniec 2020 roku Wojciech Glanc opowiadał między innymi o nowej mutacji koronawirusa, w swoim najnowszym nagraniu także nie ma dla Polaków dobrych wieści. Tym razem jasnowidz przewidział katastrofalną powódź, która ma przetoczyć się przez nasz kraj. Poradził także, co powinniśmy zrobić, by pomóc rodakom, którym żywioł może odebrać dobytek życia.

ZOBACZ TAKŻE: Jasnowidz Jackowski przewiduje atak na polityka? "Stoi polityk i nagle bach-bach"

Jasnowidz Wojciech Glanc przewidział ogromną powódź. Czeka nas kataklizm?

W najnowszym filmie opublikowanym w serwisie YouTube jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się swoimi najnowszymi wizjami. Po raz kolejny zapowiedział powrót obostrzeń, które wiele osób mogą doprowadzić na skraj wytrzymałości.

- Wraca to, co jakiś czas temu wam mówiłem. Niestety, różnego rodzaju obostrzeń będzie coraz więcej i będzie to utrudniało życie (…) będzie to bardzo trudny rok i wielu nie wytrzyma - informuje jasnowidz.

Szczególnie niepokojąca wydaje się zapowiedź wielkiej powodzi, jakiej w naszym kraju nie było od dziesiątek lat. Biorąc pod uwagę obecne odwilże, wydaje się ona niepokojąco prawdopodobna. 

- Myślę, że czeka nas znowu powódź dziesięciolecia, albo dwudziestolecia (…) to będzie tragiczne podtopienie i jest to bezdyskusyjne (…) nikt nie jest gotowy na to, co nadchodzi - stwierdził Glanc.

Słowa jasnowidza przerażają, namawia on swoich fanów do zachowania z pozoru niepotrzebnych rzeczy, które mogą przydać się ludziom dotkniętym przez żywioł. Jego zdaniem szansa, że wizja się nie sprawdzi, są minimalne.

- Niestety, mam odczycie, że będzie to faktycznie powódź chyba dwudziestolecia (…) Znowu będziemy robić zbiórkę dla poszkodowanych. Jeśli macie jakieś rzeczy to ich nie wyrzucajcie, bo może się okazać, że te rzeczy będą przydatne do tego, żeby obdarowywać tych, którzy zostaną poszkodowani (…) Widzę zatapiane budynki, widzę, jak to wszystko się kotłuje (…) to są kwestie dni dosłownie, cud będzie, jeśli to się nie wydarzy - ostrzega jasnowidz.