Zamknij

Wojciech Glanc mówi o katastrofie stulecia. Jasnowidz przeraża: "Krwawe obrazy" [WIDEO]

12.08.2021 13:33
Wojciech Glanc
fot. screen: TouTube / Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się kolejną wizją, która przeraziła odbiorców. Opowiedział między innymi o katastrofie stulecia i ogromnym światowym kryzysie. Jego najnowsze przepowiednie wydają się wyjątkowo niepokojące.

Przepowiednie jasnowidzów zyskują w Polsce coraz większą popularność, zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa. Nic w tym dziwnego, każdy chciałby wiedzieć, co czeka go w przyszłości i odpowiednio przygotować się na ewentualne nieprzyjemności. W naszym kraju niezwykły rozgłos zyskały dwie osoby, które dzielą się z widzami swoimi wizjami i spostrzeżeniami. Pierwszym z nich jest Krzysztof Jackowski, z którego talentu korzystała nawet policja, drugim doskonale znany widzom "Big Brothera" Wojciech Glanc. Brzuchomówca spełnia się także jako jasnowidz i zyskał grono oddanych fanów. Przepowiedzieć miał między innymi śmierć księcia Filipa, wybuch w Bejrucie i wyniki wyborów prezydenckich.

Wojciech Glanc postanowił podzielić się kolejnymi wizjami w nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube. Jak sam podkreślił, jego wizje często się sprawdzają, choć tym razem z pewnością wolelibyśmy, aby jasnowidz się mylił. Opowiedział bowiem o tragedii, która może dotknąć cały świat. Mowa o katastrofie, jakiej nie doświadczyliśmy od stu lat, a który może odbić się na życiu każdego z nas.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział katastrofę stulecia. Czeka nas globalny kryzys?

W najnowszym nagraniu Wojciech Glanc po raz kolejny podzielił się swoją wizją i po raz kolejny nie miał dla widzów najlepszych wiadomości.

- Mam wyraźny obraz jak z horroru (…) stoję w jakimś takim rynsztoku, ale to nie była woda, to była krew po prostu (…) destabilizacja Litwy, destabilizacja Ukrainy (...) Gdzieś w tle, nawet w tej chwili widzę uśmiechnięte postacie Łukaszenki i Putina, jakby tańczyli (…) Krew na komendach policyjnych (…) ja bym się odważył powiedzieć, że to tak jak mówiłem wcześniej, teraz wchodzimy w okres eskalacji i agresji, w ludziach coś pęka - informował jasnowidz.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski o przyszłości PiS i inflacji. "Nad tym rząd nie będzie w stanie panować"

Niestety, Wojciech Glanc, przepowiada także ogromne katastrofy, które wstrząsną całym światem.

- Zbliża się ciężki okres, jestem naprawdę pewien niepokoju o ten kwartał (…) będzie się to jeszcze łączyło z kryzysem (…) Ten kryzys już jest, on jest ładnie przypudrowany, są tematy przykrywające naszą uwagę (...) Pojawia się coś takiego jak katastrofa stulecia na skalę światową (…) nastąpi jakaś dziwna katastrofa, którą nazwiemy światową katastrofą stulecia (…) jedna katastrofa naturalna, jedna nie (…) walnie tak, że znowu serce ludziom na całym świecie stanie - ostrzegał.

Miejmy nadzieję, że wizja jasnowidza tym razem nie spełni się nawet w najdrobniejszym detalu.