Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc przewidział wybuch w Bejrucie. Teraz przepowiada coś gorszego

05.08.2020 16:59
Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. Instagram:@wojciechglanc

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada kolejną katastrofę. Gwiazdor "Mam Talent" trafnie przewidział wybuch w Bejrucie, a teraz wróży nieszczęście w jednym z europejskich miast. Jak brzmi nowa przepowiednia Wojciecha Glanca? 

Wojciech Glanc to popularny wróżbita i brzuchomówca. Mężczyzna stał się znany dzięki udziałowi w takich programach telewizyjnych jak "Big Brother" i "Mam Talent". W tym ostatnim udało mu się dotrzeć do półfinału. Obecnie prowadzi kanał na YouTube, gdzie regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami. Przepowiednie Wojciecha Glanca dotyczące wyborów prezydenckich 2020 sprawdziły się niemal co do szczegółu. Mężczyzna nie tylko przewidział zwycięstwo Andrzeja Dudy, ale także protesty związane z wynikami wyborów. 

W pierwszym dniu sierpnia Wojciech Glac opublikował wideo na YouTube, w którym przepowiedział wielki wybuch. - Odczuwam jakieś szokujące wydarzenie, które wręcz wbije nas w krzesła. Będzie to albo wybuch, albo dużo dymu – mówił jasnowidz. Wizja sprawdziła się kilka dni później. 4 sierpnia nastąpił wielki wybuch w Bejrucie. W stolicy Libanu eksplodował skład saletry amonowej, a siła była tak potężna, że zginęły dziesiątki osób, a kilka tysięcy zostało rannych. Wojciech Glanc twierdzi, że to jeszcze nie koniec podobnych katastrof. Najbliższa ma dotyczyć jednego z najchętniej odwiedzanych miast Europy. 

Krzysztof Jackowski zdradził, kiedy skończy się pandemia COVID-19. Niepokojąca wizja

Wojciech Glanc przewidział wybuchu w Bejrucie. Będzie katastrofa w Europie? 

Jasnowidz Wojciech Glanc ma jeszcze jedną przerażającą wizję. W jego myślach pojawiło się niepokojące wydarzenie, które może nastąpić w Barcelonie. Według mężczyzny w jednym z największych miast Hiszpanii dojdzie do wybuchu. 

Jest mi przykro przyznać, że niestety moja przepowiednia się sprawdziła. Niestety, mam dziwne wrażenie, że to nie jest jeszcze koniec. Cały czas niepokoi mnie muzyka, którą słyszałem podczas mojej wizji – powiedział Glanc.

W głowie jasnowidza cały czas rozbrzmiewał utwór "Barcelona" śpiewany przez Freddiego Mercury'ego. Ukazał mu się także obraz dużego metra. 

Cały czas słyszę w wizji piosenkę "Barcelona". Jest ona tak podniosła, że może to nie o Barcelonę chodzi. Trudno mi jest zinterpretować ten obraz. Ja widzę jakiś rodzaj potężnego wybuchu. To ważna stolica w Europie – mówił Wojciech Glanc.

Posłuchaj podcastu