Zamknij

Jay-Z jest gejem? Sensacyjne plotki zagranicznych serwisów

Redakcja
29.08.2017 12:54
Jay-Z gejem?
fot. EAST NEWS

Beyonce jest żoną homoseksualisty? Z zagranicy dotarły do nas sensacyjne doniesienia o tym, że Jay-Z jest gejem. Ile w tym prawdy?

Gwiazdy nie mają łatwego życia - jeden nieprzemyślany ruch, wyjście do sklepu w dresie, zakrapiana zabawa ze znajomymi w klubie albo kontrowersyjna wypowiedź, a już za chwilę powstaje z tego lawina plotek. Ta ostatnia, która dotyczy Beyonce i Jaya-Z, śmiało pretendować może do miana najbardziej niedorzecznej pogłoski ostatnich miesięcy. Na łamach brytyjskiego serwisu MediaTakeOut pojawiły się doniesienia o tym, że Jay-Z jest homoseksualistą. Wszystko przez to, że raper i producent muzyczny razem z przyjaciółmi odwiedził klub dla gejów i przednio się tam bawił. W sensacyjnym doniesieniu przeczytać można, że ruchy Jaya były bardzo kobiece. Materiał zobrazowano fotką, przedstawiającą Jaya w tle z flagą LGBT.

Niektórzy uważają, że może to być prawda i jako argument podają fakt, że sama matka Jaya przez wiele lat ukrywała swój homoseksualizm. Przypomnijmy, że Gloria Carter zdecydowała się na "wyjście z szafy" za pośrednictwem najnowszej płyty swojego syna - "4:44". W utworze zatytułowanym "Smile" ogłasza, że jest lesbijką, a Jay rapuje o tym, jak było trudno żyć jej z tą tajemnicą.

Zdaje się jednak, że w sensacjach MediaTakeOut nie ma zbyt wiele prawdy. Serwis słynie z publikowania doniesień zbudowanych na absurdalnych przesłankach i naciągania faktów.

RadioZET.pl/Gossipcop/SA