Zamknij

Jay-Z zaprosił do siebie Jessicę Mercedes. Co to za okazja?

Redakcja
16.10.2018 15:57
Jessica Mercedes
fot. Instagram

Zbliża się kolejna edycja specjalnego koncertu charytatywnego, organizowanego przez rapera Jaya Z: Tidal X Brooklyn. Na scenie wystąpi wiele świetnych gwiazd. Zaproszenie dostała też Jessica Mercedes. Co będzie tam robić polska blogerka modowa?

Jessica Mercedes dostała zaproszenie od Jaya Z i Beyonce na organizowany przez nich charytatywny koncert. Kolejna już edycja wydarzenia, którego celem jest zebranie środków na wsparcie reformy sprawiedliwości w sprawach karnych w USA, odbędzie się 23 października. O tym, że udaje się tam także Jessica Mercedes, blogerka ta poinformowała w mediach społecznościowych, oczekując na samolot na warszawskim Okęciu.

Jakie będzie zadanie dla Mercedes? Po prostu uczestnictwo, choć niektórzy dopatrywali się w tej wizycie jakichś szerszych planów. Niektórzy spekulowali, że może chodzić o jakąś modową współpracę. Ale tym z pewnością sama blogerka byłaby znacznie bardziej podekscytowana. Tak czy inaczej, ma powody do radości, bo koncert w Nowym Jorku będzie dla niej okazją do zobaczenia i usłyszenia wielu świetnych gwiazd muzyki.

Na Tidal X Brooklyn wystąpią m.in. Lil Wayne, Lauryn Hill, Meek Mill, Anderson. Paak, Kaskade, Normani, Kodak Black, Teyana Taylor, Bazzi, Lil Skies, Mozart, La Para, Black Thought, Queen Naija, The Lox, Vic Mensa, BlocBoy JB, DaniLeigh, Danielle Bradbery, Jay Critch, Snoh Aalegra, SiR, Westside Gunn, Conway, Arin Ray, Jacob Banks, Cautious Clay i Patrick Droney.

RadioZET.pl/SA