Zamknij

Jayden Spears ma już 15 lat. Syn Britney Spears pozuje z ukochaną partnerką [FOTO]

23.09.2021 16:31
Britney Spears i Jayden James
fot. REX FEATURES/EAST NEWS

Britney Spears jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Młodszy z nich, Jayden, ma już 15 lat. W sieci pojawiły się zdjęcia chłopca w towarzystwie uroczej partnerki. Wiele osób podkreśla, że wyrósł na bardzo przystojnego młodzieńca.

Britney Spears już za życia stała się światową ikoną muzyki pop, stawianą w jednym szeregu z takimi gwiazdami jak Madonna czy Whitney Houston. Nie ulega wątpliwości, że pochodząca ze Stanów Zjednoczonych wokalistka miała niebagatelny wpływ na muzykę rozrywkową, a jej osiągnięcia artystyczne są imponujące. Już jej debiutancka płyta "...Baby One More Time" osiągnęła światowy sukces i sprzedała się w nakładzie ponad 35 milionów egzemplarzy, a tytułowy singiel nadal jest jednym z najlepiej sprzedających się w historii.

Wielką karierę Britney przerwało jej załamanie nerwowe, które przeszła w 2007 roku. Sąd orzekł o nałożeniu na artystkę kurateli, którą sprawował jej ojciec. Przez lata narastały kontrowersje dotyczące patologicznego zachowania Jamie'go Spearsa, który miał wykorzystywać majątek córki, zmuszać ją do występów, szantażować, a nawet zabraniać zajścia w ciążę. Po 13 latach sprawa wydaje się zmierzać do szczęśliwego finału, ojciec złożył wniosek o zakończenie kurateli i Britney ma szansę zacząć wszystko od nowa u boku nowego narzeczonego Samema Asghari.

Jayden Spears ma 15 lat i piękną dziewczynę. Jak wygląda syn Britney Spears?

Gwiazda jest szczęśliwą mamą dwóch synów, owoców małżeństwa z raperem i tancerzem Kevinem Federlinem: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Choć ciężko w to uwierzyć, młodszy z synów skończył już 15 lat i wyrósł na przystojnego i roztropnego młodzieńca. Walczył nawet o przywrócenie mamie wolności, za pośrednictwem mediów społecznościowych zorganizował transmisję live, podczas której krytykował własnego dziadka i dowodził, że zniszczył jego mamie życie.

Jayden nie może narzekać na szczęście w życiu osobistym, nastolatek ma uroczą partnerkę Savannah Nicholson. To właśnie na jej profilu możemy oglądać wspólne zdjęcia pary, która, sądząc po eleganckich strojach, wybierała się na szkolny bal. Fotografie z Jaydenem opublikował także tata Savannah.

- Savannah i Jayden, wyglądacie uroczo. Tak się cieszę, że mogłem tam być, kocham was!

- Wyobrażam sobie, że jestem dziewczyną syna Britney Spears.

- Ale jesteście piękni - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się nastoletni syn Britney?