Zamknij

Jedna z sióstr Godlewskich spowodowała groźny wypadek

Redakcja
09.07.2018 11:15
siostry G
fot. YouTube

Esmeralda Godlewska, jedna z celebrytek znanych jako siostry Godlewskie, w niedzielę, 8 lipca 2018 doprowadziła do poważnego wypadku na warszawskiej Pradze. Nie bacząc na ustawione barierki przy okazji tzw. Otwartej Ząbkowskiej, próbowała wjechać na ulicę wyłączoną z ruchu i pełną ludzi. Mogło skończyć się tragicznie!

Do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Kobieta, kierując rozpędzonym audi, próbowała wjechać w zamkniętą dla ruchu i pełną ludzi ulicę Ząbkowską. Kiedy zorientowała się, że wjazd jest zagrodzony metalowymi barierkami, gwałtownie skręciła, w wyniku czego zderzyła się z innym autem, a potem uderzyła w ścianę pobliskiego budynku.

Jak relacjonują świadkowie, auto jechało szybko, a kierująca zdawała się nie wiedzieć, że ulica jest zamknięta dla ruchu samochodowego. Przejażdżka zakończyła się dla niej bardzo źle – w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala na ul. Szaserów. Trudno sobie wyobrazić, do jakiej tragedii doszłoby, gdyby pędziła ulicą wypełnioną ludźmi.

– W pierwszej chwili myśleli, że ktoś chce ich taranować. Wpadli w popłoch – mówił Bartosz Andrejuk, dziennikarz TVN Warszawa.

Okazało się, że pojazdem kierowała Esmeralda Monika Godlewska. Jak wynika z relacji świadków, od kobiety czuć było woń alkoholu, jednak ciężki stan kobiety uniemożliwił badanie alkomatem. Pobrano jej krew do badania, którego wyniki z pewnością pojawią się wkrótce.

RadioZET.pl/TVN/SA