Zamknij

Jennie Garth bez makijażu. Serialową Kelly z "Beverly Hills" trudno dziś rozpoznać"

Sylwia Wamej
21.04.2020 11:31
Jennie Garth
fot. Rex Features/East News

Jennie Garth przed laty wcielała się w postać pięknej Kelly w "Beverly Hills". Paparazzi przyłapali niedawno aktorkę na ulicy, w domowym stroju i bez makijażu. Jak teraz wygląda?

Jennie Garth bez makijażu na ulicy. Jak teraz wygląda serialowa Kelly z "Beverly Hills"?

Jennie Garth dała się poznać szerszej publiczności, grając piękną Kelly w serialu "Beverly Hills. 90210". Dziś aktorka ma 48 lat i trójkę dzieci. Ostatnio paparazzi zrobili gwieździe zdjęcia, na których nie ma makijażu. We flanelowej koszuli i czapce z daszkiem ciężko w niej rozpoznać wielką gwiazdę Hollywood.

Jennie Garth zachwycała urodą i talentem w serialu "Beverly Hills". Serial był dla niej przepustką do wielkiej kariery. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak m.in. "Oszukane serce", "Pułapka uczuć", "U kresu raju", "Secret Santa", oraz "Family Guy Presents".

Jennie Garth
fot. Backgrid/East News

Jennie Garth: Ile ma dzieci?

Prywatnie 48-letnie Jennie ma za sobą małżeństwa z Danielem B. Clarkiem oraz Peterem Facinelli. Razem z Fecinelli doczekali się trzech córek: Luca Bella (ur. 29 czerwca 1997), Lola Ray (ur. 6 grudnia 2002) i Fiona Eve (ur. 30 września 2006). 11 lipca 2015 roku Jennie Garth wyszła za Dave'a Abrams'a.

Serialowa Kelly wzięła też udział w piątej amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami", w której jej tanecznym partnerem był Derek Hough. Para zajęła czwarte miejsce.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Beverly Hills"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW