Zamknij

Jennifer Aniston całuje się z Ellen DeGeneres. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Maciej Friedrich
29.10.2019 11:25
Jennifer Aniston całuje się z Ellen DeGeneres. Nagranie podbija sieć [WIDEO]
fot. screen:YouTube

Jennifer Aniston jest w świetnej formie i jest coraz aktywniejsza w mediach. Niedawno aktorka była gościem popularnego talk-show prowadzonego przez Ellen DeGeneres. W pewnym momencie kobiety pocałowały się na wizji. Nagranie z programu robi w internecie furorę.

Jennifer Aniston to światowej sławy aktorka, którą polscy widzowie najmocniej kojarzą z rolą Rachel w kultowym serialu „Przyjaciele”. O popularności Jennifer niech świadczy fakt, że założenie przez nią profilu na Instagramie był ogromnym wydarzeniem. Opublikowane przez gwiazdę zdjęcie podbiło internet, a jej polubienia liczone są w milionach. Podobne poruszenie w sieci wywołało nagranie, na którym gwiazda „Przyjaciół” pocałowała kobietę. 

Jennifer Aniston i Ellen DeGeneres całowały się na wizji

Ellen DeGeneres to amerykańska aktorka i scenarzystka, zdobywczyni nagrody Grammy. Obecnie gwiazda prowadzi popularny w Stanach Zjednoczonych talk-show „The Ellen DeGeneres Show”, w którym gości znane postacie. Odwiedziła ją również Jennifer Aniston, nikt jednak nie spodziewał się, jak skończy się to spotkanie. 

W pewnym momencie DeGeneres, która sama jest od 11 lat w związku małżeńskim z aktorką Portią de Rossi, zapytała Aniston, kiedy ostatnio całowała kobietę. 

Nie całuję dziewczyn w usta, nie – odpowiedziała aktorka. 

W tym momencie prowadząca nachyliła się, zbliżając swoje usta do ust Aniston. Widownia oszalała, a Jennifer zachęcona przez fanów delikatnie pocałowała Ellen. Nagranie z programu robi w sieci prawdziwą furorę. Trzeba przyznać, że gwiazda „Przyjaciół” wie, jak wywołać wokół siebie medialną burzę. 

„Przyjaciele” trafią do kin w całej Polsce. Kiedy seanse?

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF