Zamknij

Jennifer Aniston i Brad Pitt będą mieli dziecko? Hollywood huczy od plotek

Redakcja
09.03.2018 15:13
Jennifer Aniston i Brad Pitt
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

W zagranicznych serwisach plotkarskich pojawiła się sensacyjna wiadomość o tym, że Jennifer Aniston i Brad Pitt będą mieli dziecko. Na domiar tego, Jen wcale nie chce w żaden sposób wiązać się z byłym mężem.

Od kiedy Jenifer Aniston i jej mąż Justin Theroux ogłosili separację ożywiły się pogłoski na temat szans na powtórny związek Jen i Brada. Podobno jednym z powodów decyzji o rozstaniu Aniston i Therouxa była niezgodność w zapatrywaniu na potomstwo. Aktorka chciała i wręcz już nie może doczekać się, kiedy zostanie mamą, podczas gdy Justin nie był tematem zainteresowany. Inne magazyny informowały jednak, że i on chciał dziecka, ale Jennifer nadal nie pogodziła się z tym, że to nie Brad byłby ojcem jej maluszka.

Jak informują plotkarskie serwisy, Jen ma już dość czekania i chce wreszcie spełnić się w tej wymarzonej przez siebie roli. Skoro jej poprzednie związki się nie udały, to zrealizuje swoje plany sama. Tajemnicze "źródło", na które powołuje się jeden z najbardziej znanych tabloidów - "National Enquirer" - ujawnia, że aktorka skontaktowała się z Bradem Pittem, by poprosić go, żeby został... dawcą nasienia. Gwiazda nie ma wcale zamiaru drugi raz wchodzić do tej samej rzeki i nie chce kolejnego związku z byłym mężem. Zależy jej jedynie na tym, by dostarczył materiału do zapłodnienia.

Tymczasem, donosi dalej NE, Brad, kóry uwielbia dzieci, nie ma nic przeciwko temu, by mieć kolejne z Aniston. Przypomnijmy, że ze związku z Angeliną Jolie ma już trójkę biologicznych potomków oraz trójkę dzieci adoptowanych.

Ani Aniston, ani Pitt w żaden sposób nie ustosunkowali się do plotek, choć w mediach wprost huczy. Pozwalamy sobie zachować dużą rezerwę do tych rewelacji.

RadioZET.pl/newidea.com/SA