Zamknij

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

Redakcja
16.02.2018 09:07
Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się
fot. Eastnews

Jennifer Aniston i Justin Theroux ogłosili w czwartek separację po niecałych trzech latach małżeństwa — podał rzecznik aktorki Stephen Huvane.

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

„Zdecydowaliśmy się ogłosić naszą separację” — można przeczytać we wspólnym oświadczeniu aktorki Jennifer Aniston i aktora Justina Theroux.

Jak czytamy dalej w oświadczeniu, decyzja o rozstaniu została podjęta w grudniu 2017 roku.

„Jesteśmy dwójką najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali się rozdzielić swoje drogi jako para, ale nie zamierzamy rezygnować z naszej serdecznej przyjaźni” — tłumaczy dalej gwiazdorska para.

Zobacz także

Przypomnijmy, że pierwszym mężem Jennifer Aniston był Brad Pitt. Pitt porzucił Aniston dla Angeliny Jolie, z którą rozstał się w 2016 roku. Zagraniczne media plotkarskie już snują rozważania o tym, że Aniston może ponownie związać się z Bradem Pittem.

Jeżeli wierzyć spekulacjom zagranicznej prasy, to powodem rozstania miał być styl życia Aniston, z którym Justin nie mógł się pogodzić. 

Justin Theroux. Kim jest mąż Jennifer Aniston?

Justin Theroux urodził się w 1971 roku w Waszyngtonie. Jest aktorem, reżyserem i scenarzystą. Zagrał m.in. w dwóch filmach Davida Lyncha: „Mulholland Drive” i „Inland Empire”.

RadioZET.pl/SI