Zamknij

Jennifer Aniston jest w ciąży? Sensacyjne doniesienia zza oceanu

Redakcja
08.11.2017 11:29
Jennifer Aniston ciąża
fot. Instagram

Jennifer Aniston jest w ciąży? Takie plotki od dłuższego czasu pojawiają się w mediach. Teraz znów zagraniczne tabloidy informują, że 48-letnia aktorka zostanie mamą. Ile w tym prawdy?

Ciąża Jennifer Aniston jest tematem plotek od wielu lat. Teraz magazyn "New Idea" poinformował o tym, że aktorka i jej mąż Justin Theroux czekają na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Powodem tych spekulacji było zdjęcie, które Jen zamieściła na Instagramie - a właściwie jego podpis, który do tego zdjęcia dodała:

- Im jesteś starszy, tym bardziej zdajesz sobie sprawę z tego, że tu nie chodzi o sprawy materialne, dumę czy ego. Chodzi o to, dla kogo biją nasze serca - napisała aktorka.

Okładka magazynu "New Idea" z Jennifer Aniston podpisana została "Jestem mamą, nareszcie!". Okazuje się jednak, że jest to wielkie niedopowiedzenie - albo wprost, celowe wyolbrzymienie faktu, że Jen i jej mąż starają się o dziecko i podobno ogłosili swojej rodzinie, że chcą, by jeszcze przed Bożym Narodzeniem aktorka zaszła w ciążę.

Inny magazyn, "Star", poinformował z kolei, że para zamierza wynająć surogatkę... Nie pozostaje nic innego, jak do tych rewelacji podejść z dużym dystansem. Aniston znana jest z tego, że pilnuje swojej prywatności i nie lubi skandali ani tanich sensacji. Można się zatem spodziewać, że jeśli rzeczywiście ona i jej mąż spodziewać się będą dziecka, to w odpowiednim momencie sama o tym poinformuje.

RadioZET.pl/GossipCop/SA