Zamknij

Jennifer Aniston pokazała sentymentalne zdjęcie. Gwiazdy "Przyjaciół" znowu razem [FOTO]

Maciej Friedrich
13.01.2020 15:06
Jennifer Aniston pokazała sentymentalne zdjęcie. Gwiazdy "Przyjaciół" znowu razem [FOTO]
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS

Jennifer Aniston jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Aktorka po raz kolejny postanowiła wzruszyć fanów kultowego serialu. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z serialowymi Phoebe i Monicą.

Jennifer Aniston to hollywoodzka gwiazda, która doskonale radzi sobie zarówno jako aktorka, jak i producentka. Choć na koncie ma kreacje w takich hitach jak "Bruce Wszechmogący" czy "Dorwać byłą", w świadomości fanów na zawsze pozostanie uroczą Rachel z kultowego serialu "Przyjaciele". Nic w tym dziwnego, komediowa produkcja często określana jest mianem najlepszego serialu wszechczasów, a na swoim koncie ma 7 nagród Emmy.

Widzowie pokochali charakterystycznych bohaterów "Przyjaciół" i do dziś chętnie śledzą ich losy. Sama Aniston po tym, jak założyła profil na Instagramie, stała się gwiazdą także w sieci. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie, które wzruszyło fanów "Przyjaciół", a zwłaszcza wielbicieli bohaterek serialu.

 Brad Pitt na przyjęciu u Jennifer Aniston. Nie obyło się bez czułych gestów

Jennifer Aniston z bohaterkami "Przyjaciół". Wzruszające zdjęcie aktorki

W niedzielę 12 stycznia na profilu Jennifer Aniston na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim z pozostałymi aktorkami, które tworzyły trzon obsady kultowych "Przyjaciół": Courtney Cox oraz Lisą Kudrow.

Obie aktorki, podobnie jak Aniston, nadal są aktywne zawodowo. Courtney zajęła się produkcją serialu "Cougar Town", a Lisa Kudrow zagrała w filmie "Niedobrani" u boku Charlize Theron. Z kolei Aniston w 2019 roku mogliśmy oglądać w "Zabójczym rejsie".

Trzeba przyznać, że czas obszedł się z aktorkami bardzo łaskawie. Fotografia zyskała ogromną popularność, polubiło ją ponad 7,5 miliona użytkowników Instagrama.

Aktor nie pamięta pracy na planie „Przyjaciół”. Miał problemy z alkoholem

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF