Zamknij

Jennifer Aniston apeluje w sprawie koronawirusa. Mocne słowa gwiazdy "Przyjaciół" [FOTO]

Maciej Friedrich
03.07.2020 11:03
Jennifer Aniston apeluje w sprawie koronawirusa
fot. Rex Features/East News

Jennifer Aniston, hollywoodzka gwiazda znana między innymi z serialu "Przyjaciele", zabrała stanowczy głos w sprawie pandemii koronawirusa. Aktorka zaapelowała do fanów o rozsądek i stosowanie środków bezpieczeństwa, w tym noszenie maseczek ochronnych.

Jennifer Aniston to aktorka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych gwiazd Hollywood ogromną sławę zawdzięcza roli Rachel w serialu "Przyjaciele", produkcji na całym świecie uznawanej za kultową. Za swoją kreację otrzymała między innymi nagrodę Emmy i Złoty Glob. Poza serialem najmocniej kojarzona jest z komediami romantycznymi, widzowie pokochali ją między innymi za występy w hitach takich jak "Bruce Wszechmogący" czy "Nadchodzi Polly.". Głośno było o jej nieudanym małżeństwie z Bradem Pittem, które miała rozbić Angelina Jolie.

Aniston jest niezwykle popularna w sieci, kiedy założyła profil na Instagramie, fani dosłownie oszaleli. Dość powiedzieć, że aktorkę obserwują ponad 34 miliony użytkowników, liczba doprawdy imponująca. Jennifer postanowiła wykorzystać media społecznościowe, by zaapelować do swoich wielbicieli w bardzo ważnej sprawie. Mowa tu o pandemii koronawirusa i środkach ostrożności, z których nie wszyscy korzystają.

 Jennifer Aniston o swoim pierwszym castingu. Przegrała go z Polką?

Jennifer Aniston o koronawirusie i maseczkach. Mocny apel aktorki

Zdaniem Jennifer Aniston w dobie pandemii koronawirusa należy przestrzegać wszelkich możliwych norm bezpieczeństwa. Aktorka martwi się, że wiele osób bagatelizuje znaczenie maseczek ochronnych i nie korzysta z nich, choć zdecydowanie powinna.

- Rozumiem, że maski są uciążliwe i niewygodne. Ale czy nie dostrzegasz, że dużo gorsze jest to, że firmy się zamykają, ludzie tracą pracę, pracownicy służby zdrowia są wyczerpani? Wirus zabił tak wiele osób, ponieważ nie robimy wystarczająco dużo (...) wciąż jest wiele osób w naszym kraju, które odmawiają podjęcia niezbędnych kroków w celu spłaszczenia krzywej i zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Ludzie martwią się, że ich „prawa zostaną odebrane” poprzez poproszenie ich o noszenie masek (...) Jeśli zależy wam na ludzkim życiu, proszę, noście cholerne maseczki i zachęcajcie innych do tego samego - mocno podsumowała swoją wypowiedź gwiazda.

Post Aniston polubiony został ponad 6 milionów razy. Ciekawe, czy przełoży się to na zachowanie fanów aktorki.