Zamknij

Jennifer Aniston o swoim pierwszym castingu. Przegrała go z Polką?

Maciej Friedrich
07.04.2020 13:16
Jennifer Aniston o swoim pierwszym castingu. Przegrała go z Polką?
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych światowych aktorek, znana między innymi z kultowych "Przyjaciół". W wywiadzie dla Jimmy'ego Kimmela gwiazda opowiedziała o swoim pierwszym castingu. Aniston wspomina, że przegrała go z Polką.

Jennifer Aniston to hollywoodzka gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Cały świat pokochał ją za rolę Rachel Green w kultowym serialu "Przyjaciele", ale na swoim kocie ma także szereg świetnie przyjętych ról filmowych. Aniston specjalizowała się w komediach romantycznych, a produkcje takie jak "Bruce Wszechmogący", "Dorwać byłą" czy "Nadchodzi Polly" okazały się hitami.

Hollywoodzka gwiazda, jak wiele jej koleżanek, zaczynała karierę od udziału w castingach i rolach w przeciętnych produkcjach. Zanim Aniston pojawiła się w "Przyjaciołach", zagrała między innymi w horrorze "Karzeł", który budzi obecnie raczej rozbawienie niż zachwyt. W wywiadzie Jennifer opowiedziała o swoim pierwszym castingu, w którym brała udział w wieku zaledwie 13 lat.

Jennifer Aniston całuje się z Ellen DeGeneres. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Jennifer Aniston przegrała casting z Polką?

Jennifer Aniston była gościem w słynnym programie Jimmy'ego Kimmela (wywiad odbywał się online), w którym opowiedziała między innymi o pierwszym castingu, w którym brała udział. Gwiazda w wielu zaledwie 13 lat walczyła o rolę w operze mydlanej "Search For Tomorrow". W produkcji występował jej ojciec, który surowo zakazał jej udziału w przesłuchaniu, ona jednak spróbowała swoich sił. Castingu nie wygrała, a z tego co wspomina, pokonała ją aktorka polskiego pochodzenia.

- Niestety, nie udało mi się zdobyć tej roli. Z tego, co pamiętam, wygrała Jane Krakowski - wspomina Aniston.

Jane Krakowski nie zrobiła tak imponującej kariery jak Jennifer, ale także zapisała się w pamięci widzów. Mogliśmy oglądać ją w popularnym w Polsce serialu "Ally McBeal", "Rockefeller Plaza 30" i głośnym filmie "Fatalne zauroczenie" Adriana Lyne'a. Świetnie odnalazła się także jako aktorka dubbingowa, możemy usłyszeć ją między innymi w "Sezonie na Misia" i "Epoce lodowcowej".

Jennifer Aniston pokazała sentymentalne zdjęcie. Gwiazdy "Przyjaciół" znowu razem [FOTO]

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

Jane Krakowski
fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

RadioZET.pl/MF