Zamknij

Jennifer Aniston na wulgarnym zdjęciu. To myśli o koronawirusie [FOTO]

Maciej Friedrich
08.05.2020 13:19
Jennifer Aniston na wulgarnym zdjęciu. To myśli o koronawirusie [FOTO]
fot. ABC/Ferrari Press/East News

Jennifer Aniston po raz kolejny wywołała burzę zdjęciem opublikowanym w sieci. Gwiazda "Przyjaciół" kieruje wulgarny gest w stronę koronawirusa. Aktorka wyraźnie pokazała, że ma dość panującej na świecie pandemii.

Jennifer Aniston to jedna z największych gwiazd światowej kinematografii, uwielbiana przez fanów i doceniana przez krytyków. Na swoim koncie ma wiele aktorskich kreacji, doskonale sprawdziła się między innymi w lżejszych gatunkach, takich jak komedie romantyczne. Nie jest jednak tajemnicą, że dla ogromnej rzeszy widzów na zawsze pozostanie sympatyczną Rachel Green z kultowych "Przyjaciół".

Odkąd Aniston pojawiła się na Instagramie, niemal każdy dodany przez nią materiał robi furorę. Tym bardziej że Jennifer dzieli się z fanami fotografiami związanymi ze swoimi rolami. Dość powiedzieć, że jedno z jej zdjęć zostało polubione ponad 16 milionów razy. Kto wie, być może nowa fotografia pobije ten rekord, ponieważ ma szansę wywołać niemałe kontrowersje.

Jennifer Aniston o swoim pierwszym castingu. Przegrała go z Polką?

Jennifer Aniston pokazuje koronawirusowi środkowy palec

W czwartek 7 maja na profilu Jennifer Aniston pojawiła się wyjątkowa fotografia. Tym razem na zdjęciu nie możemy podziwiać roześmianej aktorki. Gwiazda wyraźnie dała do zrozumienia, że jest zmęczona ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Wykonała wulgarny gest w stronę obiektywu i dobitnie pokazała, co myśli na temat zbierającego śmiertelne żniwo wirusa.

- Drogi COVIDzie. Mógłbyś już F@!k off, dziękuję, żegnam - krótko o dobitnie napisała Jennifer.

Wielbiciele z całego świata najwyraźniej podzielają zdanie Aniston, pod wpisem aktorki zaroiło się od pozytywnych komentarzy, a zdjęcie polubiło już prawie 6 milionów użytkowników Instagrama.

Przyjaciele: Aktorzy otrzymają miliony dolarów za pojawienie się w odcinku specjalnym?

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF