Zamknij

Jennifer Aniston pomaga w walce z koronawirusem. Na aukcję wystawiła swoje nagie zdjęcie

05.06.2020 11:49
Jennifer Aniston
fot. Rex Features/East News

Jennifer Aniston postanowiła wspomóc zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Aktorka wystawiła na aukcję nagie zdjęcie wykonane w 1995 roku przez Marka Seligera.

Jenifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych aktorek na całym świecie. Gwiazda postanowiła wykorzystać rozpoznawalność w szczytnym celu i zaangażowała się w charytatywną akcję, której celem jest zebranie pieniędzy na walkę z pandemią COVID-19. Aktorka serialu "Przyjaciele" wystawiła na aukcję czarno-biały akt wykonany w listopadzie 1995 roku przez Marka Seligera. Fotografia, która kilka miesięcy później trafiła na okładkę magazynu "Us", to prawdziwa gratka dla fanów Jennifer.

Aktorka na swoim profilu na Instagramie pokazała pamiętne, nagie zdjęcie. Zdradziła, że cały zysk ze sprzedaży fotografii zostanie przekazany na walkę ze skutkami pandemii koronawirusa. Wśród znanych osób, które również przekazały swoje zdjęcia na aukcję, znaleźli się Oprah Winfrey, Barack Obama, Leonardo DiCaprio, Lin-Manuel Miranda czy Jennifer Lopez.

Zobacz także: Jennifer Aniston na wulgarnym zdjęciu. To myśli o koronawirusie [FOTO]

Jennifer Aniston wystawiła nagie zdjęcie na aukcję. Pomaga w zbiórce na walkę z COVID-19

- Mój drogi przyjaciel Mark Seliger we współpracy z RAD i Christie's przeznaczył na aukcję 25 swoich portretów – włączając w to moje zdjęcie - napisała Jennifer Aniston na Instagramie.

Wpis gwiazdy cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Fani dziękują aktorce za tak ogromne społeczne zaangażowanie. Organizacja NAFClicis, której zostaną przekazane zebrane pieniądze, zajmuje się dostarczaniem darmowych testów na obecność SARS-CoV-2 oraz opiekuje się tymi pacjentami, którzy z różnych powodów nie mają dostępu do potrzebnych lekarstw.

RadioZET.pl/PCh