Zamknij

Jennifer Lawrence była bliska śmierci. Gwiazda wspomina fatalny lot

24.11.2021 14:49
Jennifer Lawrence
fot. AP/Associated Press/East News

Jennifer Lawrence została niedawno bohaterką okładki "Vanity Fair". Gwiazda zdradziła, że należy do grona osób, które bardzo boją się latać samolotem. 31-letnia aktorka opowiedziała o przykrym zdarzeniu. Niewiele brakowało, a byłaby ofiarą katastrofy małego samolotu.

Jennifer Lawrence została gwiazdą najnowszego numeru "Vanity Fair". W wywiadzie zdradziła, że należy do grona osób, które bardzo boją się latać samolotem. Z racji wykonywanego zawodu, aktorka bardzo często musi podróżować. Kilka lat temu Jennifer była bliska śmierci. Mało brakowało, a byłaby ofiarą katastrofy małego prywatnego samolotu. W rozmowie z  "Vanity Fair" wróciła wspomnieniami do niebezpiecznego lotu z jej rodzinnego miasta, Louisville do Nowego Jorku. Wydarzenie miało miejsce w 2017 roku. Na pokładzie maszyny znajdowały się jedynie dwie osoby: Lawrence oraz syn znajomego lekarza.

Zobacz też:  Jennifer Lawrence paliła marihuanę na planie nowego filmu Netflixa. Podała powód 

Jennifer Lawrence była bliska śmierci. Gwiazda wspomina fatalny lot

Jak się okazuje, samolot musiał awaryjnie wylądować w Buffalo. "Sprawa była poważna – podwójna awaria silników. Kręgosłup przywarł mi do siedzenia" - powiedziała w wywiadzie Lawrence. Gwiazda w kryzysowym momencie zaczęła się modlić.

"Zaczęłam się modlić. (…) Myślałam, Boże, może jest szansa, że wyjdę z tego cało? Może przeżyjemy?" - mówiła w rozmowie z magazynem.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Samolot uderzył w pas startowy, odbił się i ponownie uderzył w ziemię. Gdy zatrzymał się, służby ruszyły z pomocą. Jak wspominała Jennifer, to zdarzenie było dla niej rodem z powiedzenia "co cię nie zabije, to cię wzmocni". Po tym wydarzeniu trudno jej było ponownie wejść na pokład. Lecąc w kolejną podróż, aktorka musiała przełamać się, łykając tabletkę i wypijając kilka buteleczek rumu. Jednak latanie do tej pory wciąż wywołuje w niej mieszane uczucia.

"Latanie jest przerażające. A ja cóż, muszę to robić cały czas" - podsumowała Jennifer Lawrence.