Zamknij

Jennifer Lawrence opowiedziała o wycieku nagich zdjęć. "Trauma nigdy nie minie"

01.12.2021 16:19
Jennifer Lawrence
fot. Marechal Aurore/ABACA

Jennifer Lawrence to jedna z najpopularniejszych gwiazd swojego pokolenia. Gwiazda ma wszystko: Oscara i mnóstwo ciekawych ról na swoim koncie, a do tego udane życie prywatne. Kilka lat temu aktorka musiała zmierzyć się z pewnym skandalem, gdy jej prywatne zdjęcia wyciekły do internetu. Po latach przyznała, że ta trauma nigdy nie minie.

Jennifer Lawrence to gwiazda, która osiągnęła bardzo wiele w aktorskim świecie. Mimo młodego wieku 31-letnia aktorka ma mnóstwo znaczących ról oraz Oscara w kieszeni. Fanom dała się poznać, grając w takich produkcjach jak m.in. "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "Igrzyska Śmierci". Kilka lat temu, a dokładnie w 2014 roku została wplątana w nagi skandal.

ZiPhone’a aktorki zostały wykradzione prywatne fotografie, na których pozowała nago. Gwiazda bardzo przeżyła ten skandal i przez długi czas unikała opowiadania o tym przykrym zdarzeniu. Po wielu latach opowiedziała o tym wydarzeniu. Nagi skandal wciąż jest dla niej traumą.

Zobacz też: " Nie patrz w górę": Jennifer Lawrence z mniejszymi zarobkami niż Leonardo DiCaprio

Jennifer Lawrence opowiedziała o wycieku nagich zdjęć. "Trauma nigdy nie minie"

"Każdy, bez mojej zgody, może oglądać moje nagie ciało o każdej porze dnia. Ktoś we Francji właśnie je opublikował. Ta trauma nigdy nie minie. Tylko dlatego, że jestem osobą publiczną, tylko dlatego, że jestem aktorką, nie oznacza, że prosiłam się o to. To moje ciało i to powinien być mój wybór, a fakt, że nie jest to mój wybór, jest absolutnie obrzydliwy. Nie mogę uwierzyć, że w ogóle żyjemy w takim świecie" - mówiła Jennifer w rozmowie z "Vanity Fair".

Jakby tego było mało, Jennifer padła też ofiarą kłamstwa Harveya Weinsteina. Mężczyzna zasugerował, że gwiazda dostała nagrodę Oscara przez łóżko.

"Spałem z Jennifer Lawrence i zobacz, jak daleko zaszła. Właśnie dostała Oscara" - miał powiedzieć Weinstein. Gwiazda zaprzeczyła jakoby z kontrowersyjnym reżyserem łączyło ją coś więcej, jak tylko sprawy zawodowe.