Zamknij

Jennifer Lawrence przeżyła dramat. Spłonął rodzinny dom aktorki "Igrzysk śmierci"

30.11.2020 11:56
Jennifer Lawrence
fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Jennifer Lawrence i jej bliscy są w rozpaczy. W piątek 27 listopada spłonął dom rodzinny aktorki. Farma Camp Hi Ho od lat służyła jako cel wycieczek i obozów dla dzieci. Służby starają się ustalić, co było przyczyną pożaru

Spłonęła rodzinna farma Jennifer Lawrence. Aktorka, znana z filmów "Igrzyska śmierci" oraz  "X-Men", a także laureatka Oscara 2012 dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia", przeżywa ogromną stratę. Farma Camp Hi Ho od długiego czasu prowadzona była przez jej brata. Co roku była wakacyjnym celem dzieci, które chciały wybrać się na obóz.

Zobacz także: Jennifer Lawrence wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek?

Jennifer Lawrence straciła dom rodzinny. Farmę strawił pożar

Jak podaje WLKY News, dom rodzinny Jennifer Lawrence zaczął płonąć w piątek 27 listopada. Na miejsce przybyło 6 wozów i 30 strażaków. Niestety, nie udało się ugasić płomieni na czas.

- Z ciężkim sercem potwierdzamy, że straciliśmy wczoraj naszą stodołę w ogromnym pożarze. Na szczęście nikomu się nic nie stało, ale wciąż jesteśmy w żałobie po wielu latach ciężkiej pracy i stracie miejsca, w którym stworzyliśmy wiele wspaniałych wspomnień. Słowa nie mogą oddać bólu, w którym teraz jesteśmy, ale dziękujemy bardzo straży pożarnej z Simpsonville i innym ochotnikom, którzy odpowiedzieli na nasze wezwanie. Jesteście prawdziwymi bohaterami. Jesteśmy też wdzięczni wszystkim sąsiadom, którzy postanowili nam pomóc. Wasza miłość i wsparcie znaczy dla nas wiele - przekazała rodzina w oficjalnym oświadczeniu.

Rodzina Jennifer Lawrence planuje odbudować zniszczone budynki. Farma przyjmuje obecnie donacje. Ponowne otwarcie może mieć miejsce już latem 2021 roku.

- Wiemy, że Camp Hi-Ho jest wyjątkowym miejscem dla wielu i planujemy odbudowę i naprawę, abyśmy mogli ruszyć naprzód z bezpiecznym i radosnym obozem tego lata.