Zamknij

Jennifer Lopez zdradzana przez narzeczonego? Modelka Playboya zabrała głos

Maciej Friedrich
28.03.2019 13:51
Jennifer Lopez zdradzana przez narzeczonego? Modelka Playboya zabrała głos
fot. Instagram:@jlo

Pojawiają się kolejne doniesienia, według których Alex Rodriguez miał zdradzać Jennifer Lopez. Narzeczonego piosenkarki pogrąża między innymi jedna z modelek „Playboya”.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydawali się doskonale dobraną parą. Słynna piosenkarka i amerykański baseballista bez oporów dzielą się z fanami zdjęciami z prywatnego życia, publicznie wyznają miłość i wydają bardzo szczęśliwi. 12 marca na Instagramie Jennifer pojawiło się zdjęcie, na którym wybranek prosi ją o rękę. I choć wszystko wydaje się jak w bajce, pojawia się coraz więcej informacji dotyczących wybryków ukochanego Lopez.

Nie jest tajemnicą, że Rodriguez ma opinię lekkoducha i amanta. W mediach krążą plotki o jego zamiłowaniu do alkoholu i pięknych kobiet. Sportowiec spotykał się między innymi z Madonną, Kate Hudson i Cameron Diaz. Miał również zdradzać byłą żonę, matkę dwójki jego dzieci. Wydawało się jednak, że to błędy przeszłości i u boku Lopez mężczyzna spoważniał i się ustatkował. Niestety, zdaniem Zoe Gregory, jednej z modelek „Playboya”, Alex nie jest szczery wobec narzeczonej.

Jennifer Lopez z narzeczonym
fot. Instagram:@jlo

ZOBACZ: Jennifer Lopez podbiła internet półnagim zdjęciem

Alex Rodriguez zdradza Jennifer Lopez?

Zoe Gregory w rozmowie z dziennikiem „The Sun” wyznała, że Rodriguez, będąc już w związku z Jennifer Lopez, wielokrotnie proponował jej seks. Jak określiła to modelka, „zachowywał się jak jakiś napaleniec”. Co więcej, sportowiec miał wysyłać jej wulgarne zdjęcia, prosił o przesłanie mu erotycznych filmików, a nawet próbował namówić Zoe na seks grupowy. Sytuacje te miały mieć miejsce na krótko przed zaręczynami z Lopez. Zdaniem Gregory piosenkarka nie zasługuje na to, by być oszukiwana.

Jennifer i Alex do tej pory nie skomentowali informacji podanych przez Gregory.

RadioZET.pl/gala.plMF