Zamknij

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wyprawili przyjęcie zaręczynowe. Wkrótce wezmą ślub

Judyta Wanicka
30.09.2019 13:36
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
fot. Instagram:@jlo

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez urządzili imprezę zaręczynową. Piosenkarka i gwiazdor baseballa cały czas byli nierozłączni i nie szczędzili sobie czułych gestów. Jennifer Lopez zamieściła na Instagramie romantyczne zdjęcia, na których można zauważyć jej okazały pierścionek zaręczynowy.

Jennifer Lopez i Alexander Rodriguez ogłosili zaręczyny kilka miesięcy temu. W marcu J.Lo przyjęła oświadczyny 43-letniego gwiazdora Jankesów. Baseballista podarował jej drogocenny pierścionek podczas wakacji na tropikalnej wyspie. Gwiazda od razu pochwaliła się klejnotem w mediach społecznościowych.

Fani pary z niecierpliwością wyczekują wieści o tym, kiedy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wezmą ślub. Na razie para niechętnie wypowiada się na ten temat, ale wiele wskazuje na to, że do uroczystości dojdzie już w przyszłym roku. Tymczasem Jennifer Lopez i jej narzeczony wyprawili romantyczną imprezę z okazji swoich zaręczyn.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są zaręczeni. Wyprawili romantyczne przyjęcie

Związek piosenkarki i baseballisty trwa już dwa lata. Wiosną Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się, ale dopiero teraz postanowili zorganizować przyjęcie. Gwiazdy celebrowały swoje szczęście w gronie rodziny i przyjaciół. J.Lo lśniła w białej sukience z drapowanym dekoltem i z dyskretnie chwaliła się przed obiektywem swoim pierścionkiem. W rolę wodzireja na imprezie wcielił się znany prezenter telewizyjny Ryan Seacrest. To on zrobił zakochanym kilka zdjęć.

Kiedy odbędzie się ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza?

Jeśli ślub Jennifer Lopez z Alexem Rodrigiezem dojdzie do skutku, będzie to już czwarte małżeństwo 49-letniej gwiazdy. Z kolei młodszy o 6 lat baseballista stanie na ślubnym kobiercu po raz pierwszy. Jennifer Lopez na razie nie chce zdradzać szczegółów ceremonii. Wyznała jednak, że ślub odbędzie się w przyszłym roku. Alex chciałby wyprawić wesele wyjątkowo hucznie, dlatego można się spodziewać, że wydarzenie nie przejdzie bez echa. Miejmy nadzieję, że małżeństwo z byłym graczem nie skończy się tak samo jak poprzednie związki piosenkarki. J.Lo rozwodziła się czterokrotnie: z barmanem Ojani Noą, tancerzem Crisem Juddem oraz portorykańskim piosenkarzem Markiem Anthonym, z którym ma bliźniaki Emmę i Maximiliana Davida Muñiza.

RadioZET.pl/jw