Zamknij

Jennifer Lopez i Ben Affleck znów się spotykają? Wyciekły zdjęcia ze schadzki

11.05.2021 10:44
Jennifer Lopez
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck wiele lat temu tworzyli parę, jednak związek nie przetrwał. Teraz gdy piosenkarka i jej narzeczony ogłosili rozstanie, jej wielbiciele dowiadują się, że J.Lo znów spotyka się z Affleckiem. Przyłapano ich na romantycznym wypadzie, podczas którego mieli trzymać się za ręce.

Jennifer Lopez i Ben Affleck znów są razem? Piosenkarka i hollywoodzki aktor byli przed laty parą, jednak ich związek się rozpadł i obydwoje znaleźli swoją miłość gdzie indziej. Teraz kiedy J Lo i jej były już narzeczony ogłosili zerwanie zaręczyn, zarówno artystka jak i aktor są singlami. Nikogo nie dziwi fakt, że obydwoje próbują układać swoje życia, ale fani są dość zaskoczeni faktem, że po 17 latach Jennifer Lopez wznowiła relację z Benem Affleckiem.

Zobacz także: Jennifer Lopez z mamą i córką na jednym zdjęciu. Fani zachwyceni [FOTO]

Jennifer Lopez i Ben Affleck na romantycznym wypadzie

Pogłoski o tym, że Jennifer Lopez i Ben Affleck spotykają się, pojawiły się w mediach już kilka dni temu. Wtedy paparazzi przyłapali aktora przed domem piosenkarki i pojawiło się wiele zdjęć, które wskazują na to, że nie są to słowa bez pokrycia. Okazuje się, że J.Lo i Affleck wybrali się razem na romantyczny wypad, podczas którego widziano ich nawet trzymających się za ręce. Czy to może oznaczać, że za ich spotkaniami kryje się już coś więcej?

Wszystko to jest o tyle zaskakujące, że jeszcze kilka miesięcy temu Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydawali się szczęśliwą parą, a w styczniu, na zaprzysiężeniu Joe Bidena, gdzie pojawili się razem, nic nie wskazywało na to, że mogą się rozstać. Ostatecznie po wspólnym oświadczeniu o zakończeniu związku spekulowano, że inicjatorką tego była właśnie Jen.

Fani gwiazdy plotkują, co się stało, że po tylu latach zdecydowała się ponownie nawiązać relację z Affleckiem, po rozstaniu, z którym bardzo długo dochodziła do siebie. "Zostałam wypatroszona. Straciłam poczucie własnej wartości" - mówiła przed laty. Niezależnie od tego zagraniczne media już ogłaszają powrót "Bennifer" (takim słowem określano związek Jen i Afflecka).

RadioZET.pl/AS