Zamknij

Jennifer Lopez odwołuje ślub. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany

Patrycja Chudolińska
09.04.2020 10:53
Jennifer Lopez Alex Rodriguez
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez odwołali ślub. Choć para planowała pobrać się na wiosnę, ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. To nie jedyna gwiazdorska para, która zrezygnowała z tak ważnej uroczystości.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili zaręczyny w marcu 2019 roku. Wokalistka pokazała w mediach społecznościowych pierścionek, który dostała od byłego baseballisty. Jennifer miała za sobą już trzy nieudane małżeństwa oraz liczne romanse z gwiazdami. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem znalazła kogoś, z kim spędzi wiele przyszłych lat.

Narzeczeni od wielu miesięcy szykowali się do ślubu. Początkowo w planowaniu uroczystości przeszkadzały ich zobowiązania zawodowe. Amerykańskie media donosiły jednak, że najprawdopodobniej ślub odbędzie się wiosną 2020 roku. Niestety, te plany również stały się nieaktualne.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez odwołali ślub przez koronawirusa

W rozmowie z Ellen DeGeneres piosenkarka zdradziła, że koronawirus pokrzyżował im ślubne plany. W związku z pandemią w większości krajów zabroniono organizowania tak dużych zgromadzeń.

- Któregoś dnia teraz?! Właściwie to trochę na to wpłynęło, więc zobaczymy, co się teraz stanie. Szczerze mówiąc naprawdę nie wiem, co się teraz stanie. To coś, na co będziemy musieli poczekać i zobaczymy za kilka miesięcy, jak to wszystko się ułoży - wyjaśniła wokalistka w rozmowie przez internet.

Podobnie, jak teraz Jennifer i Alex, wcześniej swój ślub przełożyli Orlando Bloom i Katy Perry.

RadioZET.pl/PCh