Zamknij

Jennifer Lopez pokazała młodszą siostrę. Podobne do siebie? [FOTO]

16.06.2021 12:38
Jennifer Lopez
fot. Valerie Macon/ East New

Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z młodszą siostrą Lyndą, która skończyła 50 lat. Gwiazda złożyła swojej siostrze piękne życzenia urodzinowe.

Jennifer Lopez podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wspólnym zdjęciem z młodszą siostrą - Lyndą. Piosenkarka świętowała 50. urodziny młodszej siostry. Z tej okazji złożyła jej za pośrednictwem mediów społecznościowych piękne życzenia urodzinowe.

Zobacz też:  Jennifer Lopez ocali ludzkość w nowym filmie Netflixa. O czym opowie "Atlas"?

Jennifer Lopez pokazała młodszą siostrę. Podobne do siebie?

"Moja siostrzyczko… kocham cię… jesteś i zawsze byłaś moją najlepszą przyjaciółką… moim partnerem w zbrodni. Tą, która zawsze celebrowała ze mną dobre momenty i wspierała w trudnych. Jesteś genialnym, lśniącym aniołem na ziemi o czystym sercu i prawdziwie pięknej duszy. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, a w twoje urodziny życzę ci spokoju, zdrowia, szczęścia, sukcesu i co najważniejsze… całej miłości, jakiej może zapragnąć twoje serce. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" - napisała Jennifer Lopez.

Pod postem fani licznie komentowali wspólne zdjęcie obu sióstr. "Pięknie wyglądacie", "wszystkiego najlepszego, Lynda", "jesteście piękne", "kocham was" - komentowali wielbiciele Lopez.

Warto dodać, że Jennifer Lopez oprócz młodszej siostry Lindy, ma też starszą - Leslie Lopez. O Jennifer Lopez głośno jest ostatnio w kontekście związku z  Benem Affleckiem. Plotkuje się, że para ponownie wróciła do siebie po wielu latach. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali aktora i gwiazdę na czułych pocałunkach na obiedzie w Los Angeles.