Zamknij

Jennifer Lopez w ogniu krytyki. Fani wściekli na gwiazdę. "Bądź sobie bogata i zostaw nas" [WIDEO]

26.01.2021 13:00
Jennifer Lopez
fot. OLIVIER DOULIERY/AFP/East News

Jennifer Lopez postanowiła stworzyć internetowy challenge i pokazała nagranie nawiązujące do jednego z jej teledysków. Jednak internautom nie spodobało się zachowanie gwiazdy. Pojawiły się głosy krytyki i szydercze komentarze.

Jennifer Lopez zachwyca kolejne pokolenia słuchaczy i bez wątpienia znalazła się w gronie ikon światowego popu. To kobieta wielu talentów: piosenkarka, aktorka, tancerka, producentka, projektantka, a nad wszystkimi jej talentami góruje niezwykła smykałka do biznesu. Jennifer stworzyła niezapomniane hity, a każdy jej występ to doskonale dopracowane przedstawienie. Także jej aktorski talent został doceniony: za rolę w filmie "Selena" była nominowana do Złotego Globu. Ciężko natomiast wymienić wszystkie nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymała jako piosenkarka. "Waiting For Tonight", "Jenny from the Block" czy "Love Don't Cost a Thing" to tylko wycinek z długiej listy przebojów J. Lo.I to właśnie próba przypomnienia fanom teledysku do ostatniej z wymienionych piosenek wzbudziła w sieci niemałe kontrowersje.

Jennifer Lopez cieszy się nie tylko pozycją gwiazdy estrady i filmu, jest także niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje imponująca liczba ponad 139 milionów użytkowników. Sama artystka bardzo chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami i nagraniami. Internauci nadal zachwycają się urodą i imponującą sylwetką gwiazdy, którą możemy podziwiać między innymi na odważnych fotografiach w bikini.

ZOBACZ TAKŻE:  Lady Gaga i Jennifer Lopez na zaprzysiężeniu Joego Bidena. Tak prezentowały się gwiazdy [WIDEO]

Jennifer Lopez skrytykowana za nagranie. Challenge artystki powodem drwin internautów

Jennifer Lopez postanowiła stworzyć internetowy challenge polegający na odtworzeniu sceny z teledysku do utworu "Love Don't Cost a Thing". Opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym w tym muzyki maszeruje po plaży, pozbywając się biżuterii, płaszcza czy okularów.

- #LoveDontCostAThingChallenge się rozpoczął! Nie mogę się doczekać waszych wersji - napisała pod nagraniem.

Nie wszyscy internauci byli zachwyceni pomysłem wokalistki. Pojawiły się liczne głosy krytyki i drwiny z J.LO. Zdaniem części internautów wyzwanie polegające na pozbywaniu się kosztowności jest uwłaczające dla zwykłych ludzi, a gwiazda najwyraźniej tego nie rozumie.

- Proszę, przestań. Bądź sobie bogata i zostaw nas, zwykłych ludzi w spokoju.

- Czyli chcesz, żebyśmy w czasie pandemii ruszyli na plażę, wyrzucali cenne rzeczy, a nasi przyjaciele mają to nagrywać?

- J.Lo, czyli mamy iść na plażę i wyrzucać kosztowności? Czy wyzwanie polega na tym, żeby je później znaleźć, bo nie stać nas na zakup nowych? - czytamy w komentarzach.

Wy także uważacie, że Lopez zachowała się niestosownie?