Zamknij

Jennifer Lopez świętuje 52. urodziny. Pokazała namiętny pocałunek z Benem Affleckiem [FOTO]

26.07.2021 07:59
Jennifer Lopez
fot. SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez świętowała ostatnio 52. urodziny. Gwiazda spędziła je na luksusowej łodzi, bawiąc się m.in. w towarzystwie ukochanego - Bena Afflecka. Piosenkarka pochwaliła się namiętnym pocałunkiem z aktorem.

Jennifer Lopez, choć ciężko w to uwierzyć, skończyła 52 lata. Gwiazda mimo upływu lat prezentuje się fenomenalnie. Niedawno świętowała 52. urodziny, brylując na luksusowej łodzi. Odziana w skąpe bikini bawiła się w towarzystwie przyjaciół i swojego ukochanego -  Bena Afflecka. Na Instagramie piosenkarka pokazała kilka migawek z urodzin. Wśród nich zdjęcie, na którym namiętnie całuje się z partnerem. Tą fotografią artystka potwierdziła swój związek, który ponownie narodził się kilka tygodniu temu.

Zobacz też:  Jennifer Lopez odsłania ciało w gorącym teledysku. Wkrótce skończy 52 lata [WIDEO]

Jennifer Lopez świętuje 52. urodziny. Pokazała namiętny pocałunek z Benem Affleckiem [FOTO]

Para tym zdjęciem potwierdziła, że znów jest razem, a ich związek wręcz kwitnie. Jennifer i Ben przed laty tworzyli piękną parę i byli ze sobą zaręczeni. 12 września 2003 roku mieli się pobrać, jednak uroczystość została odwołana na kilka dni przed jej rozpoczęciem. 20 stycznia 2004 roku media oficjalnie ogłosiły koniec związku. Po latach ich drogi ponownie się zeszły. Fani aktora i piosenki trzymają za nich mocno kciuki. Widać to na Instagramie, gdzie w komentarzach zostawiają emotikony serduszek i miłe słowa.

Ostatni związek Jennifer Lopez zakończyła jeszcze w tym roku. Gwiazda była związana z baseballistą Alexem Rodriguezem. Para była ze sobą zaręczona, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu.