Zamknij

Jennifer Lopez zaręczyła się. Kim jest jej ukochany?

Sylwia Wamej
11.03.2019 16:35
Jennifer Lopez i Alex Rodriquez zaręczyli się
fot. Instagram.com/ Jennifer Lopezzzz

Jennifer Lopez i Alex Rodriquez obchodzili niedawno drugą rocznicę związku. Zakochani właśnie zaręczyli się i planują się pobrać.

Jennifer Lopez i Alex Rodriquez zaręczyli się

Jennifer Lopez i Alex Rodriquez są razem od dwóch lat i tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Już niedługo para stanie na ślubnym kobiercu. Radosną nowiną zakochani podzielili się na swoim Instagramie, publikując romantyczne zdjęcie z pięknym pierścionkiem zaręczynowym na głównym planie. Rodriquez opatrzył zdjęcie komentarzem: "powiedziała tak".

Ukochany 49-letniej Jennifer, Alex Rodriquez Lopez ma 43 lata i jest Dominikańczykiem. Prawie trzy lata temu zakończył 22-letnią karierę bejsbolisty. Występował w m.in. Seattle Marines i New York Yankees. Tak jak jego przyszła żona, wychowuje dzieci z poprzedniego związku. Sześć lat był w związku małżeńskim z Cyntią Scurtis.

Z kolei Jennifer Lopez była mężatką już trzy razy. Dwa pierwsze małżeństwa przetrwały zaledwie rok. Ostatni związek gwiazdy z Markiem Anthonym trwał 8 lat. Para rozwiodła się w 2012 roku. Jennifer i Mark doczekali się dwójki dzieci: córki Emmy Maribel i syna Maximiliana Davida.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW