Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jerzy Baczyński wyśle córkę do Londynu. Dowbor się o nią boi?

05.09.2018 16:59

Prowadząca program "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor pomaga ludziom w potrzebie, sama jednak przeżywa stres związany ze stanem swojego zdrowia. Teraz będzie również tęsknić za ukochaną córką. Co się stało i jak długo Dowbor nie zobaczy ukochanej Marii?

Jerzy Baczyński wyśle córkę do Londynu. Dowbor się o nią boi? fot. Instagram:@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor to prawdziwa osobowość telewizyjna, którą widzowie mogą oglądać na ekranach od roku 1983 roku. Od roku 2013 jest związana z telewizją Polsat. Obecnie najbardziej znana jest z prowadzenia programu "Nasz nowy dom", gdzie wraz z ekipą fachowców pomaga potrzebującym rodzinom, remontując ich domy. Kariera zawodowa Dowbor toczy się bardzo dobrze, magazyn "Forbes" umieścił ją nawet na liście najcenniejszych polskich gwiazd. Dziennikarka jednak kilku lat ma powód do zmartwień. Jest nim stan zdrowia, Katarzyna bowiem boryka się z nadczynnością tarczycy. Teraz będzie miała na głowie także tęsknotę za najbliższą osobą.

Gdzie wyjeżdża córka Katarzyny Dowbor?

Katarzyna Dowbor jest mamą prezentera Macieja Dowbora oraz 19-letniej Marii. I to właśnie córka, a właściwie jej życiowy wybór, przyprawia Katarzynę o ból głowy. Nastolatka odebrała bowiem w tym roku świadectwo materialne i musiała zdecydować o swoim dalszym życiu. Doskonałe wyniki pozwoliły jej na dostanie się na prestiżową uczelnię w Londynie. Maria postanowiła, że szansę należy wykorzystać. Tym bardziej że nie musi się martwić o pieniądze. Finansowanie jej edukacji miał obiecać ojciec dziewczyny, redaktor naczelny tygodnika "Polityka", Jerzy Baczyński.

Katarzyna Dowbor oczywiście jest dumna z córki, jednak boi się jej wyjazdu. Nie chodzi tylko o smutek związany z rozłąką. Maria miała problemy zdrowotne związane z poziomem cukru we krwi. Leczenie przyniosło rezultaty, jednak 19-latka musi dbać o swoją dietę. Na pewno będzie to trudniejsze za granicą, gdzie zabraknie opieki mamy. Miejmy jednak nadzieję, że mama i córka będą często widywały się w dobrym zdrowiu.

RadioZET.pl/MF

Oceń