Zamknij

Jerzy Stuhr nagrał pokrzepiające wideo dla znajomego chłopca

03.08.2020 12:42
Jerzy Stuhr
fot. Facebook/Maciej Stuhr/screen

Jerzy Stuhr blisko miesiąc temu trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Obecnie stan aktora ulega poprawie, choć do odzyskania pełni sił jeszcze daleko. Teraz, specjalnie dla znajomego chłopca, Stuhr nagrał pokrzepiające wideo.

Jerzy Stuhr w połowie lipca trafił w ciężkim stanie do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Podejrzewano u niego udar mózgu. Na szczęście już jest lepiej i jakiś czas temu aktor wyszedł ze szpitala. Jego stan się poprawia i z każdym dniem odzyskuje sprawność. Jak widać, jest już na tyle dobrze, że Jerzy Stuhr zdecydował się na udział w krótkim materiale, który ukazał się na antenie Polsatu.

Jerzy Stuhr wystąpił  pierwszy raz od wyjścia ze szpitala

W krótkim wideo, wyemitowanym przez Polsat News, aktor przemawia do znajomego chłopca, którego poznał w ubiegłym roku. Chłopiec, podobnie jak sam Jerzy Stuhr, również zmagał się z problemami onkologicznymi.

"Cześć, Piotrek. Wszystkiego najlepszego dla ciebie. Dużo, dużo zdrowia. Ja też miałem tyle siły w sobie, żeby teraz tutaj do ciebie mówić. Wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam cię, Piotrek".

W 2019 roku 14-letni Piotr Pluta przyjechał do Warszawy, by poznać Jerzego Stuhra. Wcześniej to on nagrał dla aktora wideo, w którym wspierał go w walce o zdrowie.

"Wspominam naszą rozmowę w Centrum Psychoonkologii w Krakowie. To pan dał mi siłę w pokonywaniu trudnych momentów w moim życiu. Proszę walczyć, tak jak ja walczę codziennie" - mówił Piotr w filmiku dla Jerzego Stuhra.

Teraz aktor w podziękowaniu za te słowa wsparcia przesłał chłopcu pozdrowienia. Jego fani mogą być pewni, że stan aktora naprawdę jest coraz lepszy.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/AS