Zamknij

Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Rodzina aktora wydała oświadczenie

15.07.2020 12:00
Jerzy Stuhr
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/East News

Jerzy Stuhr w niedzielę wieczorem trafił do szpitala. Teraz jego rodzina wydała oficjalne oświadczenie. Bliscy aktora wystosowali ważną prośbę.

Jerzy Stuhr znów musi walczyć o swoje zdrowie. Aktor trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w niedzielę wieczorem z podejrzeniem udaru mózgu. Sama placówka nie informuje o stanie zdrowia pacjenta. Teraz członkowie rodziny w oficjalnym oświadczeniu przekazanym PAP napisali, że "sytuacja jest trudna". Aktor jednak szybko wraca do formy, co potwierdził w rozmowie z RadioZET także jego syn - Maciej Stuhr.

Jerzy Stuhr kilka lat temu przeszedł zawał serca. W 2011 roku natomiast trafił do szpitala onkologicznego w związku z problemami z gardłem - wtedy zdiagnozowano u niego nowotwór krtani. Nic dziwnego, że wielbiciele aktora i jego bliscy bardzo martwią się obecnym stanem zdrowia aktora.

Zobacz także: Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Maciej Stuhr przekazał nowe informacje

Jerzy Stuhr w szpitalu. Rodzina wydała oświadczenie

Rodzina Jerzego Stuhra przesłała we wtorek do Polskiej Agencji Prasowej oficjalne oświadczenie. W krótkich słowach poinformowali o stanie zdrowia aktora i wystosowali specjalną prośbę w tym ciężkim dla nich czasie.

- Sytuacja jest trudna, ale pacjent szybko wraca do formy. Najbliższe dni okażą się kluczowe, zatem prosimy o dobre myśli i o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym momencie - podkreślili.

RadioZET.pl/PAP